Новини / Аналітика     02 вересня 2019 09:40

Прогнози щодо врожаю пшениці в Україні залишаються рекордними – Agritel

Особливістю нового сезону може стати зростання виробництва в Україні продовольчої пшениці та зменшення – фуражної. За прогнозами аналітиків Agritel, в Україні очікується рекордний урожай пшениці, хоча й нижчий, ніж 30 млн т.

Експерти вважають, що частка фуражної пшениці в загальному врожаї ще може збільшитися під час збирання зернових на заході України, де травневі дощі негативно вплинули на стан посівів, що може призвести до зниження прогнозу загального виробництва зерна.

Загалом Agritel прогнозує у 2019–2020 маркетинговому році виробництво пшениці в Україні  на рівні 28,8 млн т, USDA (Департамент сільського господарства США) – на рівні 29 млн т.

ЧитайтеТехніку сконструювали власноруч: успішний виноградник за 3 роки

У2019–2020 МР очікування зростання світової пропозиції пшениці, схоже, не виправдалися: в Європі та Чорноморському регіоні, особливо в Росії, урожайність озимої пшениці знизилася внаслідок червневої посухи.

Відповідно до звіту Департаменту сільського господарства США, представленого в липні, кінцеві запаси товарної пшениці у 8 основних країнах-експортерах мають бути лише трохи вищими, ніж у  2018–2019 МР, – відповідно 60,8 та 60,4 млн т.

Landlord раніше повідомляв про те, що врожайність всіх зернових у світі складе рекордні 2156 млн тонн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також