Новини    17 травня 2023 14:25

“Рудь” втрапив у скандал через “Ленінградське” морозиво в Ізраїлі


Морозиво “Ленінградське”, яке виробляють на Житомирському маслозаводі, від бренду “Рудь” помітили в ізраїльських магазинах.

Про це написав у Twitter користувач Злий Конопляний Джмелик, передає УНН.

“Коли я побачив в ізраїльському магазині продовольчих товарів морозиво Житомирської фабрики РУДЬ, то зрадів і з тим же дуже засмутився напис на обгортці… Ленінградське… колишньому Житомирянину, який живе в Ізраїлі, дуже соромно…”, – написав користувач.

Пізніше “українське лєнінградське морозиво” в ізраїльському магазині виявили ще одна користувачка. Mashkee навіть зняла цілу відеоекскурсію.

“Зрада…”, – зазначила користувачка.

На офіційній сторінці “Рудь” у Facebook уже розʼяснили ситуацію щодо виявлення в Ізраїлі морозива під ТМ “RUD” з назвою “Ленинградское”. Кажуть “Ленинградское” уже не виробляють, а продукція, що потрапила на фото та відео – залишки попередніх партій.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Протягом багатьох років морозиво під ТМ “RUD” реалізовувалося на території Ізраїлю. Задовго до початку війни АТ “ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД” уклав договір на виробництво та поставку морозива на умовах “privat label” ізраїльському контрагенту DILER B.M.D.INTERNATIONAL LTD. Тобто, виробник взяв на себе договірне зобовʼязання виготовити іноземному замовнику морозиво за його рецептурами та під його торговельними марками. Серед замовлених найменувань (торговельних марок), що належать нерезиденту DILER B.M.D.INTERNATIONAL LTD була ТМ “Ленинградское”. Згідно з договірними умовами поряд з торговельною маркою замовника товару розміщувався бренд виробника. Зазначений продукт реалізовувався виключно на території Ізраїлю.

3 початком повномасштабного вторгнення росії в Україну ми відмовились від виконання контракту в частині виготовлення морозива під ТМ “Ленинградское”. Наразі випуск цього морозива припинено.

Розповсюджені в мережі “Інтернет” фото та відео матеріали з зображенням зазначеної продукції вказують на ймовірні залишки в ізраїльських мережах товару, що знятий з виробництва.

Компанія “Рудь” є відповідальною національною компанією, великим платником податків, благодійником, всіляко підтримує Збройні Сили України та робить все можливе для нашої Перемоги. Ми піклуємося про чистоту власної репутації та власного бренду та вдячні споживачам за проявлену пильність, небайдужість та чітку проукраїнську позицію. Слава Україні!” – зазначено у заяві компанії.

Нагадаємо, українські виробники морозива у січні 2023 року експортували 355,6 т продукції, що на 25,22% більше, ніж у січні 2022 року, повідомляє пресслужба Асоціації виробників молока.

Раніше стало відомо, що у Вінниці  продовжують розвивати кондитерську майстерність та розширювати асортимент. Підприємство, яке випускає кондитерську продукцію під ТМ “Солодка мрія”, віднедавна почало виготовляти 4 різновиди морозива на паличці — “Ескімо”, “Брауні”, шоколадне та лимонне.

Український виробник морозива та заморожених напівфабрикатів “Три Ведмеді” отримав беззаставний кредит в 210 млн грн від “Райффайзен Банку” під страхове покриття Експортно-кредитного агентства (ЕКА) на здійснення експорту до Польщі.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...