Новини / Думки     22 березня 2019 09:09

Розвиток сільських територій: Трофімцева покладає надії на кластери

Ольга Трофімцева вважає, що створення кластерів – це оптимальний інструмент розвитку сільських територій. Їх ефективність залежить від ініціативи бізнесу різних секторів економіки.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Уряд підтримує ініціативу створення кластерів, оскільки вони є найкращою формою розвитку сільських територій. На цьому наголосила в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева на міжнародній агропромисловій виставці «Agroport West Lviv-2019» під час відкриття дискусійної панелі «Майбутнє кластерного розвитку та побудова сталих екосистем в українському АПК».

Читайте: Розкрито секрет високої рентабельності соняшника

Об’єднання фінансових, людських та природних ресурсів, держави, бізнесу та сільських громад володіє значним потенціалом для підвищення конкурентоспроможності регіонів.

Мінагрополітики інформує, що пілотні проекти з впровадження агрокластерів уже діють на Львівщині («ГорбоГори») та Одещині («Фрумушика Нова»). Їх загальні бюджети становлять відповідно 27,6 та 39,56 млн грн.

Landlord раніше повідомляв про те, що у 2019 році Уряд передасть державні землі сільгоппризначення в комунальну власність 141 ОТГ, які об’єдналися протягом 2018 року.

Читайте також