Новини / Трейдинг     29 березня 2019 13:41

Розрядка в торговій війні: Китай купив 1,5 млн т американської сої

Китайські державні компанії 28 березня закупили у США близько 1,5 млн т сої для продажу в липні та серпні. Це стало другою основною закупкою американської продукції Китаєм у цьому місяці.

Про це повідомляє Reuters.

Договори підписано в той час, коли американські і китайські чиновники ведуть у Пекіні переговори, спрямовані на припинення затяжної торговельної війни між двома найбільшими економіками світу, внаслідок якої скоротився експорт сировинної продукції США до Китаю, що особливо позначилося на експорті сої.

Читайте: Карен Браун про наслідки торгової війни: Китай купує вдвічі більше сої в Бразилії, ніж у США

За повідомленнями трейдерів, вчорашні закупівлі сої стосувалися в основному відвантажень з узбережжя Мексиканської затоки. Також Пекін пообіцяв купити у США ще 10 млн т олійних культур.

Згідно з даними Міністерства торгівлі США, збільшення імпорту Китаєм американських соєвих бобів допомогло США скоротити дефіцит торговельного балансу.

Як повідомляв Landlord, Дональд Трамп заявив, що відкладе збільшення американських тарифів на китайські товари завдяки продуктивним торговельним переговорам і що в разі подальшого прогресу в домовленостях він і Сі Цзіньпін зустрінуться для укладення угоди.

Читайте також