Новини / Технології     26 листопада 2019 09:22

Розміром у 3 футбольних поля: у Канаді будують найбільшу у світі теплицю на даху ВІДЕО

Французький виробник овочів Lufa Farms оголосив про будівництво в Монреалі своєї четвертої теплиці на даху. Споруда матиме площу 163 800 кв. футів (близько 3 футбольних полів), що робить її найбільшою фермою на даху у світі.

Про це повідомляє HortiDaily.

Зведення теплиці розпочалося у вересні цього року і, як очікується, завершиться до березня 2020 року.

«З кожною теплицею ми дотримуємося все вищих стандартів сталого дизайну. Наша нова ферма буде найенергоефективнішою на сьогодні, вона інтегрує всі наші знання за останні десять років, які дають змогу відповідально вирощувати більше овочів цілий рік», – розповідає співзасновник та директор компанії Лорен Ратмелл.

Інноваційні технології

Теплиця матиме подвійне скло та два набори енергозберігаючих екранів для поліпшення теплоізоляції, а її інтеграція із будівлею внизу забезпечуватиме додаткову теплову вигоду для обох конструкцій. Теплиця також буде захоплювати дощову воду, яка використовуватиметься в системі зрошення закритого циклу, а також утилізуватиме відходи виробництва за допомогою системи компостування на місці.

Читайте: Сімейний бізнес: як родина біологів заснувала крафтову виноробню на Миколаївщині ФОТО

На цьому четвертому та найбільшому майданчику Lufa Farms вирощуватиме баклажани та понад десять унікальних сортів томатів без використання хімічних засобів захисту рослин.

Можливості сіті-фермерства

Нова теплиця Lufa Farms у Монреалі за площею буде більша, ніж три попередні теплиці компанії разом взяті.

«Ця теплиця на даху вдвічі збільшить нашу потужність і дозволить нам годувати 2% Монреаля свіжими, місцевими овочами. Це неймовірний крок уперед для гіперлокального, сталого міського господарства», – відзначає співзасновник та генеральний директор Lufa Farms Мохаммед Хейдж.

Lufa Farms зняла відео про одну зі своїх теплиць на даху, що вже діють:

Landlord раніше повідомляв про те, що за обсягами тепличного виробництва Туреччина лідирує серед європейських країн і посідає третє місце у світі: 5 цікавих фактів про теплиці в Туреччині.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також