Новини / Політика     20 грудня 2019 09:35

Розгляд законопроєкту про ринок землі відкладається до лютого – Арахамія

Очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія каже, що розгляд 2,5 тис. правок у аграрному комітеті  може затягнутися до лютого. Лише після цього законопроєкт внесуть у Раду.

Про це Арахамія заявив в ефірі телеканалу «Прямий». Парламент так і не розпочав на цьому тижні розгляд законопроєкту про ринок землі через численні правки до документу. За словами очільника фракції СН, їх надійшло понад 4,4 тисяч, із них 2 тисячі майже ідентичні. Таким чином, аграрний комітет об’єднав деякі правки, і в підсумку їх вийшло 2,5 тисячі до розгляду. За 18-19 грудня аграрний комітет ВР розглянув лише 208 правок.

«Є деякі опозиційні сили, які намагаються зірвати процес», – зазначив лідер фракції СН.

За підрахунками Давида  Арахамії, комітету потрібно 10-12 робочих днів для розгляду всіх правок. Він прогнозує, що при розгляді правок такими темпами голосування Ради щодо законопроекту може відбутися не раніше лютого. І це оптимістичний сценарій.

Читайте: Голосування за ринок землі затягнеться – Арахамія

Народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Юрчишин в ефірі «Еспресо» заявив про понад 3 тисячі правок лише від «Опозиційної платформи – за життя». Юрчишин назвав це «законодавчим спамом».

Разом із тим, він визнає: оскільки питання заполітизоване, слід не форсувати його розгляд, а дати висловитися всім сторонам та провести повноцінну процедуру обговорення, бо «тільки так можна вийти з консолідованою позицією».

Як повідомляв раніше Landlord, раніше Арахамія прогнозував, що парламент розгляне в другому читанні законопроєкт про обіг земель 17–20 грудня.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також