Новини / Політика     16 грудня 2019 15:30

Голосування за ринок землі затягнеться – Арахамія

Парламент на цьому тижні почне розгляд законопроєкту про ринок землі, але не ухвалить його: до документу багато правок, зазначає очільник фракції «Слуга народу».

Сьогодні під час брифінгу глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія сказав, що Верховна Рада на цьому тижні продовжить розгляд у другому читанні законопроєкту про ринок землі, передає УНІАН.

За словами народного депутата, ухвалити законопроєкт цього тижня не встигнуть, бо до нього багато правок.

«Там багато поправок, ми не встигнемо, ми просто почнемо. Я маю на увазі не проголосуємо і приймемо, а маю на увазі, що у розгляд зможемо увійти», – зазначив нардеп.

Читайте: За ринок землі лише 24% українців – опитування КМІС

Відомо, що до законопроєкту про обіг земель надійшло понад 4 тисяч поправок, з яких прогнозовано понад 3 тисячі виноситимуться на підтвердження. Кожна правка – це приблизно по 2 хвилини на правку. Перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко раніше порахував, що це «6 тисяч хвилин… або приблизно 100 пленарних днів».

Більшість поданих поправок  стосується права іноземців купувати землю в Україні, а також максимально можливої площі сільгоспземель, яку можна буде концентрувати в одних руках (пропозиції різні –200 га, або від 5-50 га).

Як повідомляв раніше Landlord, нардеп і радник прем’єр-міністра Олексій Мушак повідомив про фінальну версію земельної реформи і почав з того, що без референдуму іноземців не допустять ло ринку землі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також