Новини / Фінанси     11 листопада 2018 15:56

“Росток-Холдинг” відновив роботу за рішенням суду: сума збитків від простою – 130 млн грн


Група компаній «Росток-Холдинг» повернулася до звичайного режиму роботи: суд дозволив відновити збір і відвантаження врожаю. Суму збитків через вимушений 5-тижневий простій компанія оцінює у 130 млн гривень. Про це зазначено в повідомлені, опублікованому на офіційному сайті агрохолдингу.

Як раніше повідомляв LANDLORD, 8 жовтня за рішенням райсуду Харківської області правоохоронні органи зупинили роботу агрохолдингу.

Читайте: Через блокування роботи «Росток-Холдинг» урожай на третині площ компанії може загинути. 

За інформацією компанії, 8 листопада Харківський апеляційний суд ухвалив рішення, яким дозволив агрохолдингу продовжити збір кукурудзи та відвантаження врожаю замовникам. На полях компанії у двох областях (Сумській та Чернігівській областях) залишаються неприбраними 15 тис. га кукурудзи.

У групі компаній «Росток-Холдинг» вже підрахували попередні збитки через вимушене затягування польових робот: 130 млн грн. Це втрати врожайності, погіршення якості кукурудзи та витрати на її зберігання в поліетиленових рукавах. Цифри не остаточні: у компанії підкреслюють, що через погіршення погодних умов можливі додаткові втрати врожаю: як кількісні, так і якісні.

Також у агрохолдингу чекають на штрафні санкції від партнерів, адже через перебої у роботі були зірвані міжнародні контракти.

Як повідомлялось, з 8 жовтня 2018 року робота всіх підприємств групи «Росток-Холдинг» була заблокована на підставі ухвали суду смт Покотилівка Харківського району Харківської області. Активи компанії арештовані, збирання врожаю та його реалізація заборонені. У «Росток-Холдинг» вважають, що це рейдерська атака. 17 жовтня працівники «Росток-Холдинг» пікетували Генеральну прокуратуру, а також передали звернення до Президента Петра Порошенка з проханням втрутитися в ситуацію.

«Росток-Холдинг» – вертикально-інтегрована агропромислова група, що контролює близько 60 тис. га, 3 елеваторні комплекси та має 5 ферм. Спеціалізація – вирощування та продаж зернових культур, виробництво молока.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!