Новини / Політика     14 листопада 2018 15:08

РОСТОК-ХОЛДИНГ переходить до рішучих дій


Працівники групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» прийняли рішення контролювати відвантаження зерна з елеваторів, щоб у подальшому запобігти блокуванню роботи підприємств компанії. Ситуація в агрохолдингу лишається напруженою.

Про це повідомляє прес-служба «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Попри те що Харківський апеляційний суд дозволив «РОСТОК-ХОЛДИНГ» відновити збирання врожаю та роботу елеваторів, представники Державної служби охорони намагалися зупинити наповнені зерном вантажівки компанії.

13 листопада під стінами Ічнянського елеватора, що на Чернігівщині, зібралися працівники і місцеві мешканці, вимагаючи розблокувати роботу підприємства. Автомобілі з вантажем змогли виїхати за маршрутом лише після втручання адвокатів та появи на місці події представників національних і регіональних каналів.

«Співробітники державної служби охорони незаконно перебували на території елеваторів групи, втручалися в їх діяльність, блокували пересування транспорту і вантажу. Документи, які вони надали, укладені з третіми особами та суперечать Закону України “Про охоронну діяльність”», – коментує Олександр Кеер, адвокат групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Працівники компанії найбільше хочуть зберегти робочі місця і повернутися до нормального режиму роботи. Проте ситуація дуже складна, оскільки через рейдерські атаки зірвані міжнародні контракти, тож штрафні санкції за невиконання зобов’язань перед постачальниками і покупцями дуже ймовірні.

Читайте: «Росток-Холдинг» відновив роботу за рішенням суду: сума збитків від простою — 130 млн грн.

«З кожним днем ​​сума збитків зростає. Ми вже не можемо виплачувати заробітну плату і платити податки як у місцевий, так і в державний бюджети. Ми не можемо виплачувати й орендну плату пайовикам, а це призведе до ще більшої соціальної напруги в регіоні. Усі запаси, які були в компанії, вичерпані. На сьогоднішній момент це крайня точка. Але ми будемо стояти, ми будемо боротися до останнього. Ми чудово розуміємо, що в нашій справі люди – це найголовніше», – говорить генеральний директор групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

Керівництво групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» сподівається, що найближчим часом роботу підприємств буде повністю розблоковано, а урожай – врятований.

Про ситуацію, що склалася в компанії, Landlord неодноразово писав раніше.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!