Новини    23 червня 2022 19:44

Росіяни вже крадуть новий врожай на тимчасово окупованих територіях

Зерно з тимчасово окупованих районів Запорізької та Херсонської областей вивозиться двома основними способами.

Російські окупанти у Мелітопольському р-ні Запорізької обл. крадуть перший урожай пшениці озимої. Загарбники відрапортували про те, що розпочали збирання зернових. Урожай вивозять усіма можливими шляхами до Криму, повідомляє news.obozrevatel.

Зібрати у Мелітопольському р-ні планують близько 2 млн тонн пшениці. Про це окупаційна “влада” розповіла російським пропагандистським ЗМІ.

Відповідно до повідомлень ЗМІ, зараз зерно з тимчасово окупованих районів Запорізької та Херсонської областей вивозиться двома основними способами. Обидва ведуть до Криму: залізницею та зерновозами. Крім того, росіяни періодично повідомляють, що для цього використовуватимуть порти Бердянська та Херсона.

Нагадаємо, росіяни викрали з тимчасово окупованих територій України близько 500 тис. т зернових, десятки тисяч тонн соняшникові олії, сотні кілограмів овочів, а також вкрали в українських аграріїв с/г техніку.

На Луганщині ворог змушував фермерів розпочати посівні роботи, обіцяючи безплатно забезпечити всім необхідним, але потім врожай “націоналізують” на користь окупантів. А на Херсонщині військові рф спустошили елеватори та вивезли зерно до Криму, повідомила омбудсменка Людмила Денісова.

Жителі ТОТ АР Крим повідомляють, що останнім часом вони помітили збільшення кількості вантажних потягів, на вагонах яких написано “зерно”. Усі вони належать “северо-кавказкой железной дороге”.

Раніше Landlord повідомляв, що для швидкого відновлення Україні потрібні $70 мільярдів інвестицій на рік – Мінекономіки.

Стало відомо, що росіяни знищили 2-3% українських елеваторів. Ці втрати не критичні й не загрожують продовольчій безпеці.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...