Новини

Російські окупанти знищили 2-3% українських елеваторів

Російські окупанти знищили 2-3% українських елеваторів. Ці втрати не критичні і не загрожують продовольчій безпеці. Про це в інтерв’ю виданню Апостроф розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

“Історично ми 70% агропродукції експортували, і лише 30% споживали самі, тому буде зменшення експорту через ці втрати”, – зауважив Висоцький.

Також він наголосив, що наразі для експорту доступні кукурудза, насіння соняшнику, соєвий та соняшниковий шрот, соняшникова олія, а також соя — це 95% експорту. Все це вивозиться через держави ЄС, частина споживається там, а решта відправляється в регіони, які історично активно споживали цю продукцію.

Раніше Landlord повідомляв, що уряд вніс уточнення щодо агровиробників, які мають право на державну підтримку.

Олександра Марченко

Марченко Наталія

У журналістиці з 2014 року. Старший редактор стрічки новин landlord

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку