Новини / ВІДЕО / Технології     19 листопада 2018 10:19

Робот Джон зможе замінити трактора

Британська компанія Small Robot створює роботи, які здатні замінити трактори. Базовий робот на ім'я Джек вагою в 250 кг може виконувати різні завдання, а 5-кілограмовий робот Рейчел моніторить інформацію про рослини. Усіма машинами керує система штучного інтелекту Wilma.

Цю інформацію розмістив сайт Agrarii-razom з посиланням на видання Wired.

Засновники Small Robot Company – Бен Скотт-Робінсон і Сем Уотсон-Джонс проаналізували ринок та прийшли до висновку, що багатьом фермерам доводиться кидати бізнес через дорожнечу тракторів та комбайнів. До того ж ця техніка шкідлива для навколишнього середовища. Фермерам пропонується ціла серія роботів. Над їх розробкою працювали вчені Бристольського університету. Цікаво, що усі машини мають імена.

Читайте: Поточний рік став вдалим для продажів тракторів Massey Ferguson

Наприклад, базового робота назвали Джеком. Його вага – 250 кг, висота – 3 метри. Джек може виконувати різні завдання, для цього йому необхідно лише змінювати додаткове обладнання. Разом з Джеком можуть працювати менш потужні і великі машини.

Робот Рейчел обладнаний камерами, рухається по ділянках та моніторить інформацію про рослини. Вага робота-монітора всього біля 5 кг. Розмір:  50х60х40 см.

Робот Дік обприскує кожну рослину мінеральними добривами чи хімічними речовинами.

Робот Харі викладає кожну насінину в ґрунт і фіксує її розміщення. Усіма роботами керує система штучного інтелекту Wilma, також розроблена компанією Small Robot.

В організації впевнені, що використання їхніх роботів може скоротити хімічні речовини та викиди на 95%, збільшити доходи на 40% і зменшити витрати до 60%.

Засновники Small Robot Company сподіваються, що їхніми роботами та додатками фермери зможуть користуватися вже у 2021 році. Зараз машини проходять тестування.

Як повідомляв раніше LANDLORD, вчені створили інноваційного робота Agrobot зі штучним інтелектом, який сам збирає суницю та полуницю. Машина самостійно оцінює ступінь зрілості ягід та обирає найоптимальніший момент для їх збору.

Читайте також