Новини / Техніка     07 листопада 2018 16:46

Поточний рік став вдалим для продажів тракторів Massey Ferguson


Поточний рік став вдалим для продажів тракторів Massey Ferguson, не дивлячись на загальне зниження попиту на сільськогосподарську техніку з боку українських аграріїв. Продажі зросли як у фізичному вимірі, так і за часткою ринку, яку займають трактори цього бренду. Про це розповів Антон Костирко, директор з маркетингу Східна Європа компанії AGCO.

За словами пана Костирка, по ринку в цілому можна відзначити значне падіння продажів техніки приблизно на 25%. В окремих сегментах дилери отримали просідання реалізації на 40% у порівнянні з минулим роком.

Щоправда, Антон Костирко наголошує на тому, що, насамперед, треба не драматизувати ситуації і спокійно продовжувати працювати. Україна мала рекордний за продажами техніки 2016-2017 рр.

На його думку є два сегменти тракторів, які виділяться серед інших за попитом. Перший – це трактори потужністю 100-200 к.с. і другий – 300-400 к.с.

У фазі активного зростання з року в рік знаходиться і сегмент тракторів потужністю 200-300 к.с., та трендовими поки залишаються саме ці два сегменти.

Трактори на 300-400 кінських сил – це основна машина у господарствах, яка здатна вирішувати майже всі завдання. Цей сегмент буде зростати у найближчі роки, адже невдовзі у господарствах розпочнеться черговий цикл заміни старої техніки на нову.

Більш детально читайте у найближчому номері LANDLORD.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також