Новини / Рослинництво     22 лютого 2019 17:31

Ріст вегетаріанства: Індія імпортуватиме бобові із Запоріжжя

Індія планує наростити імпорт бобових культур із Запорізької області. Пояснює зростання закупівель сої, гороху та нуту збільшенням кількості населення-вегетаріанців. Натомість пропонує українцям купувати індійські ліки, медпрепарати та їздити в медичні туристичні поїздки.

Про це заявив Гхоту Рам Міна, заступник Надзвичайного і Повноважного посла Індії в Україні, повідомляє «Перший Запорізький».

За його словами, Індія – потужний імпортер агропродукції. Справа у вегетаріанстві: більшість індійців не споживають м’яса. Його замінюють бобовими. Тому останні користуються значною популярністю. Особливо попит на бобові зростає влітку.

Читайте50 тисяч фермерів вийшли на протести в Індії

Торік товарооборот між Запорізькою областю та індійськими партнерами становив $152,7 млн. Порівняно з попереднім роком він збільшився на 32,6% або $37 млн. Експорт – $145 млн, імпорт – $7 млн.

Найбільше виробники із Запоріжжя експортували: недорогоцінні метали та вироби з них (52% від загального обсягу експорту запорізьких товарів в Індію) жири і масла тваринного або рослинного походження; машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання; продукти рослинного походження.

Як раніше повідомляв Landlord, Індія суттєво скорочує виробництво цукрової тростини та зменшує експорт цукру майже вдвічі – із запланованих 5 млн тонн до 2,5-3 млн тонн у новому маркетинговому сезоні. Причиною такого падіння виробництва став перевиробіток цукру в світі та відтак – рекордне зниження цін 2018-го року на нього – на 21%. Експерти вважають: зменшення кількості солодкого продукту стабілізує ціну та попит на нього.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також