Новини / Рослинництво     17 лютого 2022 19:49

Risoil має намір збільшити потужності зберігання зерна на 120 тисяч тонн

Risoil планує збільшити потужності зберігання зерна на терміналі одразу після зведення пірса.

Компанія Risoil має намір збільшити потужності зберігання зерна на терміналі на 120 тис. т. Будівництво має розпочатись після зведення двостороннього пірса, заявив засновник та директор компанії Risoil Шота Хаджишвілі в інтерв’ю для Latifundist.

“Ми будемо додатково будувати станцію розвантаження вагонів, для того, щоб урівняти нашу можливість відвантаження з нашою можливістю прийому вантажу. На жаль, все це відразу неможливо зробити”, — поділився майбутніми планами глава компанії.

Двосторонній пірс Risoil Терміналу на стику 10 на 11 причалів морського порту Чорноморськ — перший в Україні пірс, який забезпечуватиме обробку двох суден із двома різними вантажами.

Майбутня потужність судно-вантажного комплексу розрахована на одночасне навантаження зернових обсягом до 3 тис. т/год на будь-який бік пірсу.

Довідка. Risoil — один з найбільших експортерів сирої олії та побічних продуктів перероблення соняшнику з України. Компанія за роки свого розвитку створила офіси та виробництво у низці країн Європейського Союзу, Україні та Грузії. Співвласник та генеральний директор представництва в Україні — Шота Хаджишвілі.

RISOIL представлена ​​в Україні компаніями:
Risoil Terminal (масло- та зерновий комплекс у Чорноморському порту);
Рісойл-Південь (термінал з перевалки олії в Южному);
Роздільнянський елеватор (Одеська область);
Морський технічний центр (спеціалізується на наданні комплексних послуг з перевалки контейнерів та навантажувальних вантажів).

Нагадаємо, Risoil з відкриттям ринку землі вирішила у 2022 році нарощувати земельний банк. Risoil має близько 3−4 тис. га землі, але поставила на меті збільшили свій земельний банк до 10−15 тис. га.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія “Нібулон” за $23 млн збудувала новий річковий термінал потужністю 300 тис. т зерна на рік.

Анна Лиса
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також