Новини / Технології     12 лютого 2021 13:20

Рішення для аграріїв: від інноваційних гербіцидів до цифрової платформи

Компанія BASF презентувала нові технологічні рішення під час онлайн-конференції, анонсувавши вихід на ринок 20 нових продуктів

На початку лютого 2021 року український департамент BASF Agricultural Solutions провів зимову онлайн-конференцію практичних рішень «Зрощуй та зростай!».

Щорічні конференції BASF давно вже стали справжнім дороговказом розвитку рослинництва в Україні. Адже кліматичні негаразди — не привід для фермерів складати руки і миритися зі зниженням рентабельності виробництва. Необхідна система, чітка технологічна стратегія, що дасть змогу надати на усі виклики адекватні відповіді. І це можливо передусім завдяки інноваційним рішенням.

Нова стратегія та плани

«Незважаючи на карантин, зміни клімату та інші несприятливі умови, компанія BASF ані на хвилину не зупиняє своєї інноваційної діяльності. До 2025 року ми плануємо вивести на ринок 20 нових продуктів. Цим також хочемо зруйнувати стереотип про те, що інноваційні продукти надходять до України в останню чергу. Адже Архітект®, Пріаксор® та новий продукт Пульсар® Флекс аграрії вже випробували і вперше ще зможуть випробувати саме в Україні», — заявив Павло Ільїн, начальник відділу продажу департаменту Agricultural Solutions.

Дійсно, компанія BASF розглядає Україну як одну з основних країн для своєї інноваційної діяльності.

«BASF продовжує постачати високоякісну продукцію для українських аграріїв, щоб день від дня допомагати їм бути успішними. Наша компанія щороку оптимізує своє портфоліо та постійно його розширює. Нещодавно ми збільшили наш асортимент насіннєвими позиціями. Наразі пропонуємо українським аграріям насіння соняшнику та ріпаку. Також інвестуємо в розробку цифрових інструментів, які допоможуть агровиробникам поліпшити управління своїм господарством», — прокоментував Матіас Хорш, директор з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Відповідно, починаючи з 2021 року в Україні буде впроваджуватися оновлена стратегія вирощування ключових культур BASF із застосуванням нових препаратів. Головну увагу буде звернено на так звані фокусні для України культури: озиму пшеницю, ріпак, соняшник та кукурудзу. Агровиробники з усіх регіонів України зможуть отримати повний агрономічний супровід з усіма необхідними рекомендаціями.

Захист рослин

Один із таких нових препаратів BASF, представлених під час онлайн-конференції практичних рішень «Зрощуй та зростай!», — гербіцид Пульсар® Флекс. Це єдиний універсальний соло-Імазамокс гербіцид із потужною формуляцією для Clearfield® та Clearfield® Plus технологій на соняшнику, а також на сої та гороху. У результаті його застосування аграрій отримує надійний контроль великої групи бур’янів за доступною ціною. Завдяки можливості дробного внесення можна заощаджувати на закупівлях та бути ще більш гнучким при захисті посівів, на випадок другої хвилі бур’янів або пізньої атаки вовчка.

Також під час конференції експерти компанії презентували результати застосування препаратів BASF на українських полях та дали поради перед новим посівним сезоном.

Так, вчергове були відзначені чудові результати застосування морфорегулятора Медакс® Топ. Цей продукт дає змогу істотно підвищити потенціал озимих зернових навесні, зміцнивши рослини та посиливши їх кущення.

«2021 рік буде більш вологим, ніж 2020-й, тому захист рослин має бути повноцінним. Для збалансованого стеблостою потрібні морфорегулятори. Вони можуть працювати або для збільшення кущення, або для підвищення стійкості стебла. Для цього в портфоліо нашої компанії є ефективний препарат Медакс® Топ. Наша порада: якщо бачите потенціал поля 4 т і більше з гектара — заплануйте внесення морфорегулятора. Підвищення врожаю гарантоване!» — наголосив Сергій Кучеров, менеджер з розвитку продуктів на зернових департаменту BASF Agriculture Solutions.

Читайте: На Житомирщині інвестували 10 млн євро у ТЕС на енергетичній вербі

Сьогодні складно уявити ефективне вирощування озимих зернових без застосування інноваційних протруйників Кінто® Плюс, Систіва®, Іншур® Перформ, фунгіцидів Пріаксор®, Абакус®, Адексар® СЕ Плюс, Капало®, інсектициду Фастак® та багатьох інших препаратів.

Позитивно були відзначені й результати застосування гербіциду для кукурудзи Стеллар® Плюс, який справедливо носить ще одну напівофіційну назву — «Вирок бур’янам». За умови своєчасного внесення препарат дозволяє впоратися навіть із найважчими бур’янами (ваточник, амброзія, осоти, падалиця соняшнику всіх типів) і тримати поле чистим до змикання рядків кукурудзи, а то й довше. Не в останню чергу саме завдяки Стеллар® Плюс у минулому непростому сезоні багатьом агровиробникам вдалося отримати гарну врожайність кукурудзи.

Чудово показав себе і новий гербіцид на сої Корум®. Цей препарат ефективний проти широкого спектра дводольних бур’янів, зокрема і перерослих (лобода, падалиця соняшнику, амброзія, осоти, паслін тощо), має високу селективність до оброблюваної культури та завдяки ґрунтовій дії здатен стримувати наступні хвилі бур’янів.

Найголовніше, що стратегія співпраці компанії BASF з агровиробниками передбачає комплексну взаємодію та формування індивідуальної технології захисту залежно від ґрунтово-кліматичних умов, фітосанітарного стану поля та запланованої рентабельності вирощування. У цьому плані поєднання вже перевірених наявних препаратів із новинками BASF істотно розширює можливості агрономів.

Цифрові рішення

Також особливу увагу під час конференції «Зрощуй та зростай!» приділили xarvio™ FIELD MANAGER та xarvio™ SCOUTING. Цифрові інструменти BASF дозволяють надавати агрономічні поради незалежно від зони розміщення конкретних ділянок. Це дає можливість аграріям вирощувати сільськогосподарські культури більш ефективно та стало. Компанія BASF приділяє велику увагу розвитку цифрового помічника xarvio™, і вже цього року в додатку будуть доступні новинки, а саме: додані всі культури для аналізу посівів, у квітні будуть під’єднані всі метеостанції до xarvio™ FIELD MANAGER, а також буде доступна унікальна технологія, яка дасть можливість аналізувати біомаси, навіть коли є хмари.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Крістіан Телл очолить BASF Agricultural Solutions Україна

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також