Новини    02 лютого 2021 15:02

Крістіан Телл очолить BASF Agricultural Solutions Україна

У 2016-2019 роках він був начальником відділу маркетингу департаменту. Наразі його призначено на посаду директора Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу

Крістіан Телл приєднається до команди ТОВ «БАСФ Т.О.В.» – з 1 березня 2021 року його призначено директором департаменту Agricultural Solutions компанії BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. Про це повідомила пресслужба компанії.

У 2016-2019 роках Крістіан Телл вже працював BASF Україна – був начальником відділу маркетингу департаменту Agricultural Solutions, а загалом фахівець працює у компанії BASF понад 18 років.

«Мені приємно повернутися знову до України та впевнений, що з такою командою нам вдасться збільшити присутність на ринку й допомогти аграріям зрощувати та зростати. Маючи досвід роботи в Латинській Америці, Іспанії, Німеччині, Австрії та Швейцарії, із задоволенням перенесу свої напрацювання, знання та досягнення в Україну. Ділитимуся з аграріями практичною інформацією, долучатимуся до інноваційних проєктів – усе, щоб допомогти українському бізнесу отримувати ще кращі результати своєї діяльності», – прокоментував своє призначення Крістіан Телл.

ЧитайтеЧи варте одразу пересівати розріджені озимі пшеницю та ячмінь

Головними напрямками роботи на новій посаді очільник українського департаменту BASF Agricultural Solutions вбачає фокус на digital технології, активізацію співпраці з аграріями, курс на сталий розвиток та виведення на ринок інноваційних продуктів, які оптимізують роботу аграрія та допомагають знизити пестицидне навантаження на ґрунт.

Як додали у пресслужбі, наразі у глобальній BASF працюють близько 117 000 співробітників, а обсяг продажів концерну у 2019 році склав 59 млрд євро.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що лібералізація ринку землі може принести до $85 млрд приросту ВВП.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...