Новини    11 жовтня 2018 14:06

Рейдери не відступають: На Херсонщині стріляли в керівника сільгосппідприємства


Вночі на Херсонщині невідомі особи розстріляли автомобіль керівника ТОВ «Славута Юг» Андрія Федоренко. В результаті керівник господарства та його водій зазнали поранень та наразі госпіталізовані. Про це повідомляє прес-служба ГС «Всеукраїнська аграрна рада», членом якої, є Федоренко.

«Автомобіль Land Cruiser на великій швидкості врізався в нашу машину. Коли ми зупинилися, по нам відкрили вогонь з автомата Калашникова. Водій був поранений у ногу, я був поранений у спину. В автомобілі залишилося 14 дірок. Лікарі сказали, що я дивом лишився живий», – сказав Федоренко, додавши, що злочинці з місця події втекли.

За його словами, цей збройний напад є продовженням рейдерського захоплення, від якого аграрний бізнес Федоренко потерпає вже протягом двох років.

Він повідомив, що у січні 2016 року i у квітні 2018 року на його підприємства: ТОВ “Славута Юг”, ПСП “Ушба”, ТОВ “Торговий дім Таврійський” були здійснені озброєні рейдерські напади. Господарствам вдалось їх відбити, але з тих пір протягом усього часу зловмисники надсилали Федоренко погрози.

«Ці люди мені та правоохоронцям добре відомі. Чому по ним не ведеться відповідна робота, я не розумію», – сказав аграрій.

За його словами, у ролі рейдерів виступили мешканці окупованого Криму.

Крім того, у грудні 2017 року Федоренко вже намагались викрасти «з метою фізичного усунення», але тоді завдяки щасливому перебігу подій він зміг втекти від викрадачів.

«Мене попереджали, що для мене все закінчиться погано, і проти мене готується серйозна акція. Сьогодні вона була втілена в життя», – додав Федоренко.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...