Новини / Кейси     09 вересня 2019 15:07

Равликова ферма на Львівщині: фермер розповів про перспективність бізнесу

У Жовківському районі, що на Львівщині, нині – сезон збирання равликів. Їх вирощують у полях на спеціальній фермі, розташованій у селі Синьковичах. Власник господарства Віктор Гнідець вважає цей бізнес досить перспективним, оскільки у світі існує стабільний попит на цей делікатес.

Про це повідомляє онлайн видання Жовква.

Процес збирання урожаю равликів триває три дні: їх миють, сушать, а далі зберігають у холодильниках аж до лютого, а то й березня.

Фермер Віктор Гнідець розповів: якщо равлик потрапляє в холодне місце, за температури повітря 5–7 °С, він впадає в сплячку. Важливою умовою зберігання виноградних равликів є також невисока вологість – не вище 60%.

Віктор Гнідець вважає: бізнес на равликах досить перспективний в Україні й розвиватиметься найближчі десятиліття, адже у світі існує стабільний попит на цей делікатес.

Читайте: В Україні вивели унікальний сорт цукрової кукурудзи

Для самого власника равликової ферми ця діяльність спочатку була просто вкладенням коштів. Але згодом, більше дізнавшись про равликовий бізнес та про солідний попит у країнах ЄС на делікатесну продукцію, повірив у перспективність справи для нашої країни.

Нині Віктор Гнідець намагається пропагувати культуру вирощування та споживання виноградних равликів. І навіть готовий поділитися  маточним поголів’ям та секретами вирощування.

Landlord раніше повідомляв, що ферма з вирощування великих середземноморських равликів з’явилася на Черкащині. Окрім їстівних равликів, тут планують вирощувати молюсків для фармакології.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також