Новини / Тваринництво     14 січня 2019 13:52

Рай для сироїдів: на одній карті показали найпопулярніші сири у світі (ІНФОГРАФІКА)

Найпопулярнішими сирами в світі стали грузинський сулугуні, італійські пармезан, горгонзола, моцарелла, польський осципек, французький брі та словацька бринза. Також до рейтингу увійшли традиційні вироби із сиру в Боснії та Герцеговині, Іспанії, Нідерландах та Швеції.

Підбірку популярних сирних продуктів зробив проект Taste Atlas.

Онлайн-проект присвячений збереженню та популяризації місцевих продуктів, традиційних рецептів та автентичних ресторанів. Наприклад, натиснувши на будь-який вид сиру – італійські рікотту чи скаморцу на окремій карті можна побачити регіон Італії, де він виготовляється, прочитати з чого та за якою технологією.

Наразі на сайті є близько 10 000 записів страв та інгредієнтів. Страви та їхні складові в майбутньому будуть оновлюватися.

ЧитайтеКорупція та економічне зростання – який зв’язок (ІНФОГРАФІКА)

сир, інфографіка

сир, інфографіка

«Наша місія полягає в тому, щоб відзначити світові страви та інгредієнти, зберегти традиційні рецепти наших бабусь від забуття, а також заохотити мандрівників ознайомитися з різними культурами завдяки якісній, автентичній, місцевій їжі», – розповідають засновники проекту.

Для туристів-сироїдів у рамках проекту розробники створили карту найпопулярніших сирів. Країною, сирні вироби якої отримали всесвітнє схвалення, стала Італія. Однак, їм не поступаються хорватські, чеські, сири, турецькі та бразильські сири.

Раніше Landlord повідомляв, де живуть найбагатші люди світу, наскільки великі їхні статки і що це нам дає для розуміння глобальної економіки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також