Новини / Політика     24 вересня 2019 08:08

Радником прем’єр-міністра з питань земельної реформи став Олексій Мушак

Радником прем’єр-міністра Олексія Гончарука з економічних питань (на громадських засадах), насамперед із питань земельної реформи, став депутат Верховної Ради VIII скликання Олексій Мушак.

Про це він повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

У Верховній Раді VIII скликання Олексій Мушак входив до складу парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. У нову Раду не балотувався. Завжди активно виступав проти мораторію на продаж землі,  заявляючи, що заборона призвела до тіньового ринку землі в Україні.

Читайте: Ринок землі та місія МВФ: що впливатиме на курс гривні до кінця року

За словами Мушака, у новій якості радника прем’єр-міністра з економічних питань він планує «допомагати своїм досвідом, розумінням процесів, умінням доносити до людей зміни, які уряд реалізовуватиме в економічній сфері».

Олексій Мушак наголосив, що його політичні погляди не змінилися, проте він не може стояти осторонь реформ в Україні, усвідомлюючи, наскільки мало часу на них має держава.

Landlord раніше повідомляв про те, що Олексій Мушак виступив організатором круглого столу «Земельне віче – як ринок бачить цивілізований вільний ринок землі в Україні: ризики/можливості, присутність іноземців та доступ до кредитів», що пройшов 17 вересня 2019 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також