Новини / Фінанси     23 вересня 2019 11:38

Ринок землі та місія МВФ: що впливатиме на курс гривні до кінця року

Банкіри стверджують, що підвищення рейтингу країни, приїзд місії МВФ та очікування відкриття ринку землі в Україні позитивно впливають на настрої інвесторів, і це сприятиме встановленню курсу гривні до кінця року на рівні 26 грн/$.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Очікуваний показник 26 грн/$ підтвердили в Райффайзен Банк Аваль і Citibank Ukraine.

Аналітик інвестиційного бізнесу Ukrsibbank BNP Paribas Group Михайло Харчук відзначив, що негативні новини, які періодично з’являються у ЗМІ, впливають на котирування, проте підстав для зміни тренда вони не створюють, будучи скоріше «предметом тимчасових спекуляцій».

За його словами, на настрої інвесторів позитивно впливають приїзд до України місії МВФ, прогнозоване відкриття в країні ринку землі сільгосппризначення  та підвищення рейтингу держави.

Читайте: Пшениця у США та Канаді втрачає якість через вологі умови

Водночас начальник управління фінансового планування Укргазбанку Віктор Пастернак та старший аналітик Райффайзен Банк Аваль Михайло Ребрик утримуються від прогнозів, наголошуючи, що одним із основних чинників впливу на курс гривні є результат роботи місії МВФ в Україні, на який і орієнтуються  іноземні інвестори.

Landlord раніше повідомляв про те, що, як вважає інвестбанкір, співзасновник і керуючий партнер FinPoint, Україна, Сергій Будкін, українська економіка не витримає тривалого зміцнення гривні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також