Новини / Рослинництво     23 вересня 2019 09:24

Пшениця у США та Канаді  втрачає якість через вологі умови

Надмірно вологі умови на півночі США і в канадських преріях негативно позначаються на якості врожаю ярої та твердої пшениці в регіоні, що, за даними джерел Reuters, може призвести до проблем з постачанням зерна вищого сорту.

Про це повідомляє AgroXXI.

США

Дощі й надмірна вологість затримали збір врожаю, а також призвели до того, що в деяких районах зрілі необроблені зерна пшениці почали проростати, і це серйозно пошкодило якість і призвело до значних знижок з боку покупців зерна в розмірі 1 долара або більше за бушель.

«Це дійсно погані новини в такий рік, коли ціни на сировину низькі з самого початку», – відзначив Джоел Ренсом, агроном з Університету штату Північна Дакота у Фарго.

При цьому фермери в Північній Дакоті (штаті, який є найбільшим у США виробником ярої пшениці) уже несуть збитки через низькі ціни на сою, основну культуру в АПК штату. На середину вересня в Північній Дакоті зібрали 73% врожаю ярої пшениці. Інша частина врожаю (близько 86 млн бушелів) все ще залишається на полях через погоду і, ймовірно, матиме гіршу якість.

Канада

У Канаді збирання пшениці йде повільнішими темпами, ніж у США. Зокрема в провінції Саскачевані на середину вересня обмолотили 13% урожаю ярої пшениці.

Читайте: 77 тис. га і $2 млрд доходу: 5 цікавих фактів про теплиці в Туреччині

Експерти зазначають, що цього сезону  вищі сорти американської і канадської ярої пшениці не будуть доступні в тих обсягах, що раніше. Погода також створює проблеми для якості врожаю твердої пшениці, використовуваної для виробництва макаронних виробів.

«Дурум теж виглядає жахливо… Половина врожаю може в кінцевому підсумку піти на ринок кормів», – розповів аналітик з агентства LeftField Commodity Research Чак Пеннер.

Landlord раніше повідомляв про те, що аналітики USDA знизили прогноз щодо виробництва кукурудзи і пшениці в Україні на 0,5 млн метричних тонн для кожної культури – через серпневу посуху.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також