Новини / Логістика     12 вересня 2019 14:19

Приватна тяга на залізниці: терміни запуску пілотного проекту

Пілотний проект із задіянням приватної тяги для вантажних перевезень на залізниці запустять до кінця 2019 року. Таку заяву зробив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Про це повідомляє Економічна правда.

Міністр вважає, що застосування приватної тяги – це ефективне рішення, оскільки Укрзалізниця останніми роками не може забезпечувати необхідну кількість рухомого складу для вантажоперевезень.

«У нас є амбітна мета – до кінця року пілотно запустити приватну тягу і всіх здивувати», – сказав Владислав Криклій.

На яких ділянках буде реалізовано пілотний проект, поки не оголошується: наразі зважують усі варіанти. При цьому Владислав Криклій відзначив, що в міністерстві не розглядають можливості віддати найприбутковіші напрямки великим приватним корпораціям.

Читайте: Ціни на вагони-зерновози Укрзалізниці зросли на 51%

Подальше впровадження приватної тяги для вантажоперевезень буде, за словами міністра, поступовим – щоб не поставити під удар Укрзалізницю.

Landlord раніше повідомляв про те, що керівник Укрзалізниці Євген Кравцов вважає, що експеримент з приватною тягою без прийняття відповідного закону не вирішить логістичних проблем, а створить корупційні ризики та переваги для компаній, які будуть задіяні на ринку вантажоперевезень.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також