Новини / Кейси     06 квітня 2020 10:35

Прибутковість до 400%: вирощування тюльпанів у домашній умовах

Під час карантину харківський підприємець Олексій Петренко знайшов спосіб, як можна перетворити час перебування вдома на вельми рентабельний бізнес. Чоловік почав вирощувати голландські тюльпани.

“Якщо раніше я вирощував квіти на підвіконнях, то тепер під справу вирішив обладнати лоджію. 400 цибулин зайняли 1,5 кв.м., розмістилися на двох столах, ще й хороший прохід залишився”, – зазначає садівник.

Господар наголосив, що одна справа виростити тюльпани, а зовсім інша, куду складніша, їх продати.

“Якщо тюльпан зрізати і відразу поставити у вазу, то він буде цвісти дуже довго, до двох тижнів. Але ось для транспортування та продажу на ринку йому недостатньо вологи. Тому зрізують рослини вночі, коли бутони закриті”, – ділиться секретами садівник.

Читайте: Дебіторська перевага: як працює форвардна програма Соняшник компанії Ерідон

За словами бізнесмена, одна голландська цибулина тюльпана, найбільш поширених сортів коштує близько 5 гривень. Опалення не враховується, тому що все одно за нього доводиться платити. Витрати на електрику невеликі, разом з транспортними піднімають собівартість тюльпана до 6 гривень.

“У середньому собівартість готового тюльпана виходить 7-8 гривень. У березні здаю оптом по 15 – 20 гривень, на ринку в роздріб торгую по 25-30, залежно від сорту та якості. Таким чином, чистий прибуток становить від 100% до 400% від вкладених грошей. За 15 000 тюльпанів виходить зібрати в середньому 200-330 тисяч гривень”, – зазначає Петренко.

Джерело: Agri-gator

Раніше Landlord розповідав, як заробляти на зелених абрикосах.

Читайте також