Новини / Елеватори     27 вересня 2021 10:00

Прометей запускає три зерносушильних комплекси

За рахунок введення в експлуатацію відразу трьох зерносушильних комплексів, ГК Прометей зможе збільшити обсяги і темпи приймання пізніх зернових

ГК Прометей продовжує процеси розширення та модернізації елеваторного дивізіону запускає зерносушильні комплекси на елеваторі “Гребінки” (Київська область, смт. Гребінки) і Чотирбоки (Хмельницька область, с. Чотирбоки).

Наразі проводиться комплекс монтажних робіт одночасно на двох зерносушарках. Продуктивність зерносушильного обладнання при зниженні вологості з 24% до базових показників становить 110 т / год. Вид палива обладнання – газ. Поставка проводилася KMZ Industries.

Читайте: Прометей замахнувся на лідерство в Україні за елеваторними потужностями

“Головною особливістю нового обладнання є його високий рівень автоматизації. Важливий також і той факт, що в комплект сушильних комплексів входить повністю все обладнання, починаючи від заставних анкерів в фундамент і закінчуючи автоматизацією всіх датчиків і комп’ютеризацією для інженера”, – зазначає керівник елеватора Чотирбоки Роман Семеген.

Ще один зерносушильний комплекс група компаній має намір ввести в експлуатацію на елеваторі Гребінки. Планована потужність зерносушильних комплексів 70 т / год при зниженні вологості з 20% до базових показників. Так само, як і Хмельницький елеватор, на зерносушильний комплекс Гребінки надійшов повнокомплектний набір обладнання.

За рахунок введення в експлуатацію відразу трьох зерносушильних комплексів, Прометей зможе збільшити обсяги і темпи приймання пізніх зернових. У компанії також відзначають економічний ефект від проекту, а саме: підвищення продуктивності підприємств по частині доопрацювання продукції, інтенсифікація виробничого процесу.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що компанія Прометей залучила фінансування $10 млн у ТАСКОМБАНКУ.

Джерело: ГК “Прометей”

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також