Новини / Фінанси     21 вересня 2021 09:31

“Прометей” замахнувся на лідерство в Україні за елеваторними потужностями

За словами голови правління "Прометея", держава є неефективним власником елеваторного господарства

Група компаній “Прометей” планує вийти на перше місце в Україні за обсягом зерносховищ. За підсумками 2021 року “Прометей” зможе збільшити EBITDA до $40 млн.

“Уже сьогодні ми посідаємо одну з провідних позицій в українському агросекторі — як за обсягом одноразового зберігання, який становить 1,7 млн т, так і за кількістю елеваторних потужностей — 29 елеваторних комплексів по всій Україні”, – заявив голова правління ГК “Прометей” Рафаель Гороян.

Він додав, що за цим показником компанія поступається лише “Державній продовольчо-зерновій корпорації України”. Але, судячи з її фінансових звітів, держава є неефективним власником елеваторного господарства. 

“Тому я вважаю, що від такого збиткового активу державі потрібно відмовлятися”, — підкреслив Гороян, додаючи, що бізнес-цикл “Прометея” складається з елеваторів, логістики, трейду, внутрішньої закупівлі й агромаркетів, й уже довів свою конкурентоспроможність і ефективність.

“Ми маємо амбіції стати №1 в країні за потужностями елеваторного зберігання, а також — найбільшим українським латифундистом”, — сказав він, зазначивши, що в планах на наступний рік — придбати ще 4-6 елеваторів і розширити земельний банк на 10 тис. га.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що компанія Прометей залучила фінансування $10 млн у ТАСКОМБАНКУ.

Джерело: Фокус

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також