Новини / Фінанси     14 червня 2019 17:25

Програму ЄС підтримки малого та середнього бізнесу в Україні продовжили до 2021 року

Малий та середній бізнес в Україні (МСП) може розраховувати на продовження програми підтримки від Євросоюзу до 2021 року. Для пілотного проекту з розробки та реалізації ефективної політики розвитку МСП обрано Чернігівську область, а також міста Чернігів та Ніжин.

Про це повідомляє УНІАН.

Як заявив старший радник з питань політики розвитку МСП EU4Business-FORBIZ Рікардо Пінто, програму ЄС, яка реалізується з грудня 2017 р., мали завершити раніше, але вирішили продовжити її до 2021 р.

Читайте: Аграрні розписки: український фермер отримав 1,2 млн грн від трейдера з Естонії

За словами Рікардо Пінто, оскільки Україна – це велика країна, то, впроваджуючи різні ініціативи, необхідно враховувати особливості кожного регіону. Тому для пілотної програми формування і реалізації ефективної політики розвитку МСП були обрані Чернігівська область, міста Чернігів і Ніжин.

«Ми сподіваємося, що результати реалізації цього пілотного проекту будуть проаналізовані, і досвід Чернігівської області, Чернігова та Ніжина буде врахований при впровадженні подібних проектів по всій Україні», – відзначив радник.

Головним завданням програми підтримки розвитку МСП є проведення регуляторної реформи, впровадження стратегій розвитку, орієнтованих на бізнес, поліпшення комунікацій у бізнес-суспільстві.

Landlord раніше повідомляв про те, що на реалізацію програми з прискорення приватних інвестицій у сільське господарство Україна отримає від Світового банку $200 млн. Відповідне рішення ухвалила Рада виконавчих директорів СБ. Програма спрямована на розширення можливостей малих і середніх агропідприємств.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також