Новини / Рослинництво     03 березня 2021 12:30

Прогноз валового збору пшениці у Австралії зменшено на 25%

Внаслідок уповільнення явища Ла-Нінья і скорочення кількості опадів, валовий збір пшениці у Австралії у 2021/2022 маркетинговому році знизиться на чверть проти рівня цього року

Внаслідок уповільнення явища Ла-Нінья і скорочення кількості опадів, валовий збір пшениці у Австралії у 2021/2022 маркетинговому році прогнозується на рівні близько 25 млн тонн. Про це повідомляє Reuters.

Австралійське бюро економіки та науки сільського господарства і природних ресурсів (ABARES) заявило, що очікувана суха погода після Ла-Нінья, як очікується, призведе до скорочення посівних площ і врожайності. У зв’язку з прогнозованим суху погоду ABARES прогнозує спад виробництва пшениці в сезоні-2021/2022 до трохи більше, ніж 25 млн тонн, що нижче рекордного рівня 2020/2021 маркетингового року на 25%. У поточному сезоні Австралія зібрала 33,34 млн тонн пшениці.

ЧитайтеУ Австралії взялися за виведення жаростійких гібридів ріпака

Разом з тим, Міжнародна рада по зерну (IGC) у черговому звіті, оприлюдненому наприкінці лютого, підвищила оцінку глобального валового збору пшениці у поточному маркетинговому році. Прогноз виробництва пшениці був підвищений, в першу чергу, завдяки саме Австралії, яка зібрала на 2,1 млн тонн більше, ніж очікувалося в січні.

Також переглянуті в бік підвищення прогноз по Аргентині (на 200 тис тонн), оцінки для країн ЄС (на 300 тис тонн), Казахстану (на 1,9 млн тонн), Росії (на 800 тис тонн). Глобальне виробництво пшениці повинно досягти нової рекордної позначки в 790 млн тонн. Попит на пшеницю може зрости завдяки розширенню кормового використання на тлі скорочення пропозиції альтернативних культур, включаючи кукурудзу і ячмінь.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна обіцяє зменшити викиди парникових газів агросектором на 14%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також