НовиниРослинництво

Проекція на експорт-2019. Зміни в ЄС, які має врахувати український фермер

Про це повідомляє agroxxi.ru

ЄК визнала хіноксифен дуже стійким забруднювачем і прийняла рішення не продовжувати дозвіл на його застосування, який закінчується 30 квітня 2019 р.

Читайте: Україна може подолати бідність. Експерти пропонують конкретні кроки

Висновок щодо флуртамону: заперечити його мутагенний потенціал на підставі наявної інформації неможливо. Пропіконазол оцінили як забруднювача підземних вод навіть при застосуванні двічі на рік.

У зв’язку з цим, держави – члени ЄС повинні відкликати дозволи на застосування хіноксифену і флуртамону не пізніше 27 червня 2019 р. Пільговий період, який надається державами-членами, закінчується не пізніше 27 березня 2020 р.

Landlord повідомляв раніше про те, що французький уряд збирається виділити з бюджету 5 млрд євро, щоб забезпечити реалізацію проекту з відмови від пестицидів.

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку