Новини / Ринок землі     21 листопада 2018 18:23

 На ProZorro “з молотка” продаватимуть права на оренду землі


На держпідприємстіві “ProZorro.Продажі” запустили перші аукціони, де продаватимуться права на оренду земельних ділянок в Україні. Першими виставлять на продаж  три ділянки в Івано-Франківській, Вінницькій та Волинській областях. Завершити пілотні аукціони збираються через місяць.

Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначив виконуючий обов’язки директора “ProZorro.Продажі” Олексій Соболєв,  державне підприємство підтримали десять сайтів, через які можна буде додавати ділянки для аукціону. До появи в системі вже готові три земельні ділянки в Івано-Франківській, Вінницькій та Волинській областях. Перші результати аукціону будуть відомі вже через чотири тижні.

Читайте: Земельні аукціони будуть проходити з використанням платформи ProZorro.Продажі

Ініціатори  нововведення  стверджують, що таким чином збираються довести суспільству, платникам податків і політикам, що процес отримання прав на оренду землі в Україні може бути прозорим та ефективним.

Як повідомляв раніше LANDLORD, Президент України Петро Порошенко заявив, що відкриття ринку сільськогосподарської землі допоможе зробити інвестиційний стрибок Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також