Новини / Політика     07 жовтня 2021 08:00

Президент підписав закон про індустріальні парки

Поки що в Україні одне з найнижчих у світі число індустріальних парків

Президент Володимир Зеленський підписав закон про №4416-1 “Про внесення змін до Закону України “Про індустріальні парки”, спрямованих на залучення інвестицій у промисловий сектор економіки за рахунок впровадження стимулів в індустріальних парках”.

Документ передбачає для учасників індустріальних парків компенсацію вартості підключення до електричних мереж та інших комунікацій у розмірі 50%. Окремо передбачається компенсація з державного бюджету частки капітальних інвестицій у розмірі від 15% до 70% упродовж перших трьох років залежно від обсягів експорту.

Своєю чергою Кабмін заявив про намір протягом найближчих трьох років побудувати інфраструктуру для мережі з 25 індустріальних парків коштом державного бюджету.

Довідка. В Україні одне з найнижчих у світі число індустріальних парків. Згідно зі статистикою, в Польщі – 83 парку, а в Німеччині – 200. Рекордсменом є Південна Корея – 1200 парків.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Рада прийняла закон щодо стимулювання діяльності фермерських господарств.

Джерело: ВРУ

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також