Новини / Ринок землі     18 лютого 2019 17:04

Права оренди землі на СЕТАМ продали з порушенням правил. Аграрії поскаржилися в АМКУ

ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» подало до АМКУ скаргу на те, що йому не вдалося зробити ставки під час одного із земельних аукціонів на платформі СЕТАМ – нібито через помилку в системі, через що ПрАТ не змогло взяти участь у торгах. АМКУ проводить перевірку.

Про це повідомляє ресурс Наші гроші.

На аукціоні, де трьома лотами продавалися права оренди 95 га пасовищ на Сумщині, 21 грудня 2018 р. о 9:18 в роботі електронного майданчика ДП «СЕТАМ» виникла помилка, через яку було неможливо зробити ставку по жодному лоту.

ЧитайтеХто, як і за скільки зможе купити землю в Україні

ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» як учасник аукціону відразу повідомило про це виконавцю – ДП «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» – і отримало відповідь, що СЕТАМ перезапустить торги. Проте близько 12:00 переможця торгів було вже визначено.

АМКУ зазначає, що на цей момент вони не можуть «ні підтвердити, ні спростувати викладену у зверненні інформацію», тож проводиться перевірка.

Landlord раніше повідомляв про те, що за борги на електронних торгах СЕТАМ продає за 106 млн грн елеватор на Дніпропетровщині.

Читайте також