Новини / Ринок землі     18 лютого 2019 17:04

Права оренди землі на СЕТАМ продали з порушенням правил. Аграрії поскаржилися в АМКУ

ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» подало до АМКУ скаргу на те, що йому не вдалося зробити ставки під час одного із земельних аукціонів на платформі СЕТАМ – нібито через помилку в системі, через що ПрАТ не змогло взяти участь у торгах. АМКУ проводить перевірку.

Про це повідомляє ресурс Наші гроші.

На аукціоні, де трьома лотами продавалися права оренди 95 га пасовищ на Сумщині, 21 грудня 2018 р. о 9:18 в роботі електронного майданчика ДП «СЕТАМ» виникла помилка, через яку було неможливо зробити ставку по жодному лоту.

ЧитайтеХто, як і за скільки зможе купити землю в Україні

ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» як учасник аукціону відразу повідомило про це виконавцю – ДП «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» – і отримало відповідь, що СЕТАМ перезапустить торги. Проте близько 12:00 переможця торгів було вже визначено.

АМКУ зазначає, що на цей момент вони не можуть «ні підтвердити, ні спростувати викладену у зверненні інформацію», тож проводиться перевірка.

Landlord раніше повідомляв про те, що за борги на електронних торгах СЕТАМ продає за 106 млн грн елеватор на Дніпропетровщині.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також