Новини / Логістика     18 жовтня 2021 15:10

Порт Ніка-Тера прийняв судно з найбільшою довжиною в своїй історії

Ніка-Тера відвантажила партію шроту на суховантаж з рекордною довжиною

Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною в своїй історії – суховантаж Cymona Glory (Маршаллові острова) місткістю до 66 тис. т.

Суховантаж був побудований в 2011 р. Довжина судна – 235 м, ширина – 32,25 м, дедвейт – 84,1 тис. т.

“Порт володіє всією необхідною інфраструктурою, щоб приймати різні типи вантажів і довантажувати на рейді такі великотоннажні судна, як Cymona Glory», – прокоментував СЕО порту Ніка-Тера Алім Агакішієв.

Судно було завантажено шротом до максимальної осадки двома вантажними машинами одночасно. Тільки біля причалу було завантажено 49 тис. т. Подальше дозавантаження до 66 т відбуватиметься на рейді для відправки до Індії.

Україна експортує шрот в 20 країн світу. Згідно з оцінками аналітиків Group DF, в 2019-2020 МР Україна на 10% перевищила експортні показники шроту попереднього року.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що порт “Ніка-Тера” розпочав прийом кукурудзи нового врожаю.

Довідка. ТОВ “МСП НІКА-ТЕРА” (м.Миколаїв, Україна) – високомеханізований морський порт, що входить до портового бізнесу Group DF. Порт розташований у Миколаївській області поблизу Чорного моря (на лівому березі Бузького лиману) і володіє 8 комерційними причалами, довжиною близько 1900 п. м. Територія порту межує із залізничною станцією “Жовтнева”, що забезпечує зручну логістику для контрагентів порту.

Group DF – один з найбільших на території Східної Європи інвесторів у газорозподільній, хімічній, титановій та портовій галузі. Група також розвиває бізнеси в сферах сільського господарства, медіа та нерухомості. Засновник і власник Group DF – український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Джерело: прес-служба компанії Group DF

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також