Новини / Політика     29 січня 2019 18:33

Порошенко заявив, що Україна годуватиме світ

Петро Порошенко заявив, що Україна має потенціал стати провідною аграрною державою світу. Цьому сприяє значний попит на рослинну й зернову продукцію через стрімке зростання кількості населення на планеті. Тому на агросекторі варто зробити фінансовий і організаційний акцент, адже в цій галузі наша країна може вийти на лідерські позиції.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

Серед секторів економіки, які принесуть гроші в держбюджет та допоможуть підвищити рівень життя населення президент виокремив агросектор, ІТ, машинобудування, туризм та логістику.

Зважаючи на те, що населення на планеті щороку збільшується на 80-85 млн, а до 2024-го кількість людей становитиме більше 8 млрд, це дає поштовх до розвитку ринків харчування та промисловості.

ЧитайтеПільги та субсидії: як працює державна підтримка фермерів у світі

“Це – величезна сфера для України як світового агролідера. За останні 5 років ми вийшли на перші місця в багатьох видах сільськогосподарської продукції. Однак, варто сконцентрувати зусилля на тому, аби експортувати не сировину, а вже готову продукцію. Тільки так можливе справжнє лідерство”, – наголосив Петро Порошенко.

Як раніше повідомляв Landlord, за останні 10 років частка сільського господарства в економіці України збільшилася більш ніж удвічі, а частка обробної промисловості знизилася в 1,5 рази.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також