Новини    28 березня 2023 21:48

Поради для гарного врожаю: як зробити свій сад та город привабливішими для бджіл

Зокрема квіти варто висаджувати на сонячних, але водночас, захищених від сильного вітру місцях

Як відомо, бджоли – головні помічники садівників-городників, адже допомогають запилювати рослини на ділянці. Тож як можна зробити свій сад та город привабливими для цих комах – розповідає prostoway.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Якщо ви не хочете, щоб бджоли обминули вашу ділянку, спробуйте побризкати рослини солодкою водою.

Для приготування розчину потрібно розмішати столову ложку меду або цукру в літрі води.

Якщо на додаткові обробки немає часу, спробуйте заманити комах-запилювачів, висадивши на ділянці улюблені рослини.

Серед них – айстри, вербена, геленіум, гіацинт, жимолость, монарда.

Підійдуть для цієї мети і популярні серед квітникарів півонії та рододендрони.

Важливо: квіти варто висаджувати на сонячних, але водночас, захищених від сильного вітру місцях, адже саме такі території більше подобаються бджолам збирати нектар.

Нагадаємо, проєкт “Лайфхаки з грядки”, створений компанією МХП у співпраці з популярною блогеркою-городницею Юлією Спасібовою, випустив першу серію відеороликів про весняні роботи на городі.

Костянтин Хмельницький, заступник генерального директора “НІБУЛОНу” з сільськогосподарського виробництва, на прикладі ситуації в компанії, розмірковує про поточні умови здійснення посівної, очікування від цьогорічного сезону та дає практичні поради, спрямовані на зменшення впливу негативних факторів на врожай.

Пришвидшення достигання урожаю дозволяє не тільки отримати більш ранню ягідну продукцію, а й мати хорошу ціну при реалізації ягоди, вважає агроном-консультант із ягідних культур Ірина Кобринець.

У KMZ Industries дали декілька порад, що робити, якщо на елеваторі під час роботи зерносушарки раптово зникло живлення і немає можливості його швидко відновити.

Професор і фахівець з картоплі в Університеті штату Вашингтон Марк Павек, у результаті багаторічних дослідів довів, що оптимальною відстанню між рядками картоплі в умовах басейну річки Колумбія є 76.2-81.28 см.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...