Новини    16 листопада 2023 15:19

Польща може зіткнутися з покаранням Єврокомісії через страйк перевізників


Європейська комісія може застосувати покарання Щодо Польщі через її страйкарів, що блокують пункти пропуску на кордоні з Україною. Деталі про ці заходи не розкривали.

RMF FM з посиланням на речника Єврокомісії зазначило, що відповідно до законодавства ЄС Варшава зобов’язана забезпечити вільний рух українських вантажівок на прикордонних переходах.

Нині тривають переговори з Польщею та Україною.

“Європейська комісія все ще підтримує контакти з владою обох країн, ми не можемо коментувати потенційні заходи, оскільки обговорення тривають”, – зазначив речник Єврокомісії.

Нагадаємо, у Словаччині перевізники погрожують блокувати пункти пропуску на кордоні з Україною, як це роблять у Польщі. До міністерства транспорту України надіслали лист Союз автоперевізників Словаччини (UNAS).

У понеділок, 13 листопада, на українсько-польському кордоні провели переговори через страйк польських перевізників для розблокування пунктів пропуску для вантажного транспорту. Утім вони не дали результатів.

Блокування пунктів пропуску на кордоні з Польщею через простій коштує українським перевізникам мінімум 300 євро за день. На думку віцепрезидента Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Володимира Баліна, страйк на 90% має політичну складову.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...