Новини / Рослинництво     16 липня 2019 10:34

Поля у США з висоти пташиного польоту: надмірні дощі залишили свій слід

Погодні умови у США налагоджуються, і у фермерів з’являються приводи для оптимістичних прогнозів: як добрий/відмінний розцінюють стан посівів кукурудзи у 58%, сої – у 54%​. Проте на значних ділянках спостерігається нерівномірність посівів, яка, найвірогідніше, призведе до зниження врожаю.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Як відзначає агроаналітик, багато сільгоспвиробників у США заявляють про добрі передумови для урожаю з «нормальних» частин своїх посівів. Однак поля виглядають дуже нерівномірно – багато плям утворилося від надмірних весняних дощів.

Читайте: Лаванда, спаржа, шафран: як завдяки нішевим культурам фермери побудували «маленьку Голландію» на Херсонщині

Карен Браун публікує фото полів кукурудзи і сої, зроблені висоти пташиного польоту в неділю у господарствах штату Іллінойс.

«Ефекти занадто великої кількості вологи та пересівання видно на обох полях. “Хороші” частини виглядають добре, але нерівномірність, швидше за все, призведе до зниження врожаю», – пише американський агрооглядач.

Також Карен Браун порівнює сьогоднішній розвиток  культур сої та кукурудзи з минулорічним у цей період: «Подивіться зокрема на Айову і Іллінойс: багато стручків було в цей час минулого року! Тоді як сьогодні – досі просто квіти. У штатах Індіана та Огайо соєві боби досі критично малі».


Як повідомляв Landlord, фермери США очікують, що цього року урожай кукурудзи буде нижчим від середнього на 15%.

Читайте також