Новини / Кейси     15 липня 2019 20:55

Лаванда, спаржа, шафран: як завдяки нішевим культурам фермери побудували «маленьку Голландію» на Херсонщині

Агро – це не просто робота, це творчість, мистецтво! Відому істину доводить своєю діяльністю унікальне господарство «Шафран Любимівський», яке поєднало на херсонській землі красиве і корисне. Фермери вирощують оригінальні культури, отримують прибуток і розвивають свою місцевість.

Про це повідомляє АгроЮг.

Фермери Олег Демченко та Віталій Шакало розпочинали свій агробізнес у селі Любимівка із вирощування стандартних для Херсонщини культур – цибулі, помідорів, полуниці тощо, але з реалізацією продукції постійно виникали проблеми.

І тоді підприємці вирішили шукати альтернативні шляхи для розвитку господарства. Першою експериментальною культурою став шафран.

Шафран

Стартував цей бізнес на 5 сотках, із них половина – в теплицях, половина – на відкритому ґрунті. Перші партії посадкового матеріалу закупили в Нідерландах, а далі розробили свою технологію для розмножування шафрану і за 2 роки змогли засадити власними цибулинами площу близько 1 га.

Читайте: Оригінальне землеробство: на Херсонщині збирають урожай шафрану

Херсонці налагодили співробітництво з Національним фармацевтичним університетом (НФаУ) у Харкові, вчені якого зробили витяжку з любимівського шафрану. Було виявлено, що вона допомагає в лікуванні раку молочної залози та раку шкіри. Зараз тривають дослідження в Литовському інституті раку, з яким співпрацює НФаУ.

Аспарагус

Наступною альтернативною культурою стала спаржа (аспарагус), яку в Україні вважають високорентабельною.

Олега Демченка та Віталія Шакала спаржа привабила тим, що це багаторічна рослина, і вона не потребує внесення великої кількості хімічних препаратів. Тому сьогодні у вирощуванні спаржі любимівські фермери вже повністю перейшли на органічне виробництво.

«Якщо вирощувати овочі без хімії, їх собівартість збільшується в 10 разів. Поки що наше населення не в змозі купувати органічно чисті продукти. А шафран і спаржа – це як раз ці дві культури, в яких внесення різних хімікатів мінімальне», – розповідає Олег Демченко.

Сьогодні аспарагус у господарстві посаджено на площі 1 га, але рослин висаджено як на 0,7 га. Фермери стверджують, що врожайність у них на 50–60% вища, ніж у сусідньому господарстві, – через те, що вони у свою справу вкладають душу, і рослини це відчувають.

Квіти

Далі виникла ідея вирощувати тюльпани. У цій справі любимівці більше керувалися голосом серця, ніж розрахунками.

Цибулини тюльпанів придбали випадково-побіжно – коли приїхали купувати у голландців посадковий матеріал для шафрану. Фермери побачили, що один із клієнтів забракував частину цибулин тюльпанів, і умовили продавців подарувати їм цей неякісний посадковий матеріал.

Погана якість цибулин не завадила любимівським господарям виростити красу на своєму полі. І коли фермери опублікували фото своїх тюльпанів на сторінці у Фейсбук, то це стало несподіваним маркетинговим ходом для їхнього бізнесу.

«Буквально за одну ніч ми отримали більше 680 перепостів, і за тиждень близько 4 тисяч людей виявили бажання потрапити до нас на ділянку», – розповів Віталій Шакало.

Люди, які приходили помилуватися квітами, самі запропонували оплачувати відвідання ферми для того, щоб «Маленька Голландія на Херсонщині» мала ресурс для розвитку. Так і виник туристичний куточок у селі Любимівка.

«У результаті, в минулому році у нас тюльпани дуже гарно зацвіли, прийшло дуже багато людей. Офіційно у нас купили квитки близько 12 тисяч людей», – поділився Олег Демченко.

Мешканці місцевої громади відвідують ферму безкоштовно, тож загалом на полі побувало близько 30 тисяч відвідувачів. Приїздили люди з різних куточків України.

Велика зацікавленість відвідувачів спонукала фермерів до зростання в цьому напрямку. Тож у 2019 році площі під квітами збільшили до 2 га (порівняно з 35 сотих минулого року). Крім тюльпанів, на цих двох гектарах господарі посадили нарциси різних сортів та алліум. А ще висадили лілії (на 0,3 га), шавлію лікарську (на 0,25 га) та лаванду (на 0,25 га).

«Маленькою Голландією» нас уже назвали, а за допомогою лаванди можуть також назвати і «Маленькою Францією» або ж куточком Провансу на Херсонщині», – мріє Олег Демченко.

Господарі планують побудувати оранжереї для квітів, куди відвідувачі зможуть приходити навіть взимку.

Landlord раніше повідомляв про те, що Олег Демченко планує  виростити тюльпани на чотирьох гектарах землі  і таким чином потрапити до Книги рекордів України.

Фото на заставці: Олег Демченко та Віталій Шакало (усі фото АгроЮг)

Рослинництво        16 серпня 2019 09:04

Два гектари ароматів: як виглядає найбільша промислова плантація лаванди в Україні ВІДЕО

Знаходиться найбільше українське поле лаванди у Перечині на Закарпатті. Воно приваблює туристів і приносить господарям непогані прибутки: квіти переробляють в олію та спеції.

Про лавандові гектари в Україні розповідає сюжет каналу «Сіріус».

Лавандовий бізнес на Закарпатті розпочали три роки тому, висадивши 300 кущів, привезених з Болгарії. Зараз на плантації збирають врожай з 54 тисячі  кущів лаванди сорту англійська вузьколиста. Один саджанець коштує 10 грн. Догляд за рослиною нескладний, розповіли фермери. Поливати практично не треба – рослина не любить вологу. Головне: вчасно виполювати бур’яни. Збирають лаванду у спекотну погоду. Власниця лавандового господарства Мирослава Качур каже, що у цей час найбільша концентрація ефірних олій та дубильних речовин.

Із одного гектара лаванди можна отримати до 7 тонн сировини.

Висушену лаванду використовують як приправу. Крім того, з рослини виготовляють ефірну олію, вона коштує 300  грн за 10 мг, лавандова вода – 120 грн, сухі пучки рослини – по 95 п’ять грн.

Раніше великі плантації лаванди в Україні були на території Криму, але після анексії більшу частину продуктів з лаванди Україна експортує. Наразі ж власний лавандовий бізнес має великі перспективи. Біологи запевняють: клімат та ґрунти на Закарпатті підходять для вирощування лаванди.

Читайте: Лаванда, спаржа, шафран: як завдяки нішевим культурам фермери побудували «маленьку Голландію» на Херсонщині

Власники господарства лаванди планують розширити ароматну плантацію до 5 гектарів.

Цьогоріч на полі в Перечині висадили й 300 кущів даманської троянди, яка використовується в Європі для виробництва парфумів.

Як повідомляв раніше Landlord, на Одещині заклали перший в Україні фісташковий сад площею 1,5 га.

Поділися

Кейси        16 червня 2019 09:07

Виробник спаржі в Україні вкладає 10 тис. євро в кожний гектар

В Україні не так багато фермерів вирощують спаржу, оскільки цей бізнес потребує великих площ, значних зусиль і фінансових затрат. Однак у компанії «Агроексперт трейд» бачать у виробництві цієї культури широкі перспективи.

Про це повідомляє Економічна правда.

Павло Григор’єв вирощує спаржу в с. Воскресенка Херсонської області вже третій рік, і сьогодні його підприємство – «Агроексперт трейд» – належить до найбільших виробників спаржі в Україні.  Компанія має земельний банк 100 га, і одну п’яту площ (20 га) у господарстві відведено під спаржу.

Читайте: Яких працівників шукають в агросфері та скільки їм готові платити

Фермер вважає, що в цього бізнесу є великий потенціал, тож наступного року планує збільшити посівні площі під спаржею у 1,5 разу.

«Ріст попиту на спаржу в Україні ми відчуваємо на собі, саме тому вкладаємо гроші в розширення площ. Я бачу перспективу зростання ринку на найближчі два-три роки», – говорить Павло Григор’єв, один із власників «Агроексперт трейд».

Спаржева математика

У перші 1,5 га спаржі підприємство «Агроексперт трейд» інвестувало $13 тис.

Сьогодні витрати господарства на 1 га спаржі становлять до 8–10 тис. євро залежно від сорту і відстані між міжряддями.

У виробництві багато ручної праці і вартісний процес обробки.

Зібравши спаржу, її треба помити, порізати, відкалібрувати та упакувати. Для цього потрібна спеціальна лінія, яка коштує 70 тис. євро (в Україні така лінія є лише в Каховці, та й ту придбали не новою – була у використанні більше 10 років).

«Агроексперт трейд» планує наступного року вкласти кошти в нове обладнання:

«У 2020 році ми плануємо придбати лінію нової генерації та спеціальну машину для висадки спаржі. Це для нас значні інвестиції», – розповів Павло Григор’єв.

Вартість вирощування пояснює ціну на спаржу: у 2019-му вона становила 170–250 грн за кг.

Особливості вирощування

Спаржа (аспарагус) – це багаторічна рослина, яка росте 10–12 років. Плодоносити починає на другий рік після посадки. Пік урожайності припадає на 4–6-й рік, тоді можна отримати 3–3,5 т пагонів з 1 га.

Висаджують спаржу в землю корінням з одним пророщеним пагоном на відстані мінімум 20 см між рослинами. Ширина міжряддя – 1,5 м. Коріння проростає на глибину також 1,5 м. З огляду на ці особливості виробник спаржі повинен мати у своєму розпорядженні великі площі.

Активний ріст рослини відбувається у червні: за два тижні виростає на 2 м. Пагони зрізають вручну після досягнення розміру 23–25 см.

Спаржа потребує ретельного контролю дозрівання, оскільки якщо пагін вчасно не зрізати, то вже наступного дня він буде перезрілим.

Масштаби виробництва

За останні 5 років площі під спаржею в Україні зросли втричі і зараз становлять 100–120 га, із них 20 га – це площі «Агроексперт трейд». Наступного року компанія планує відвести під аспарагус ще 12 га землі.

Основними каналами збуту спаржі «Агроексперт трейд» зараз є ринки та ресторани в Херсоні, Києві та Дніпрі.  А вже у 2020 р. компанія планує зареєструвати власну торгову марку спаржі і реалізувати її через торговельні мережі.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Україні випробують нові гібриди зеленої спаржі.

Фото: «Агроексперт трейд»

Поділися

Рослинництво        07 червня 2019 14:42

В Україні випробують нові гібриди зеленої спаржі

Нинішній сезон спаржі українські виробники вважають вдалим з огляду на зростання попиту на цю продукцію на внутрішньому ринку. Для налагодження експортних поставок спаржі фермерам потрібні високоякісні сорти, випробовування яких уже розпочинають вітчизняні селекціонери.  

Про це повідомляє EastFruit.

Виробництво спаржі в Україні набирає обертів, і перед фермерами, які обрали цю продукцію для вирощування, стоїть завдання досягнення сталого виробництва у нестійких кліматичних умовах.

Заморозки і низькі температури на початку травня при високих температурах у квітні та червні засвідчили необхідність пошуку гібридів, які будуть ефективними в Україні, а також вибору технологій вирощування (способів мульчування й укриття насаджень, організації холодового ланцюга для короткострокового зберігання продукції).

Про це розповіла керівник лабораторії генетичних ресурсів і біотехнології Інституту овочівництва і баштанництва УААН Тетяна Івченко.

Читайте: Рада відтермінувала півмільйонні штрафи для фермерів за зберігання пального без ліцензії

За її словами, сьогодні українські фермери висувають підвищені вимоги до посадкового матеріалу і шукають гібриди, які забезпечать стабільне виробництво зеленої спаржі впродовж не менше 3 місяців і які даватимуть продукцію, що відповідатиме «вимогам міжнародної торгівлі».

Тому в Інституті овочівництва і баштанництва УААН вирішили закласти полігон випробування гібридів зеленої спаржі провідних селекційних компаній світу:

  • Guelph Millennium, Guelph Eclipse, Guelph Equinox – University of Guelph (Канада);
  • Greenic, Vittorio– Rutgers University та Atlas i Apollo – Walker Brothers Inc. (США);
  • Pacific Challenger 1, Pacific Challenger 2, Pacific Green, Pacific Summit, Pacific Endeavour – Aspara Pacific (Нова Зеландія);
  • Avalim, Aspalim, Gijnlim, Portlim, Javalim, Xenolim – Limgroup (Нідерланди);
  • Cumulus, Bacchus, Prius, Erasmus – Bejo (Нідерланди).

Landlord раніше повідомляв про те, що спаржа через 10 років може стати головним експортним овочем України.

Поділися

Овочівництво        05 січня 2019 17:07

Спаржа та тепличний виноград – що експортуватиме Україна через 10 років

Спаржа через 10 років може стати головним експортним овочем України. Також вітчизняні фермери мають перспективи продавати за кордон черешню та виноград, вирощені в теплиці взимку. У найближчі ж роки Україна може суттєво наростити експорт яблук.

Про це заявив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак, повідомляє видання Kurkul.com.

За словами аналітика, цього року в агросекторі очікується збільшення інвестицій у вирощування, заморозку та переробку ягід. Ціна на лохину може зменшитися, натомість вартість малини спочатку стабілізується, а потім почне зростати.

Яблука, які здешевшають після зими, весною активізуються в експорті.

«Думаю, що Україна 2019-го оновить рекорд експорту десертного яблука власного виробництва та покаже неймовірно широку географію такого експорту», – заявив Ярмак.

ЧитайтеПерспективні напрямки для агростартапу в Україні

Також цього року зросте інтерес як виробників, так і інвесторів до виробництва та вирощування нішевих овочів і фруктів. Така тенденція триватиме й у наступне десятиліття. Не виключено, що за 10 років головною експортною рослиною стане спаржа.

Крім того, зросте використання на підприємствах новітніх тепличних технологій. Тож у найближчі роки в Україні взимку почнуть вирощувати власні черешні та виноград під плівкою.

Як раніше повідомляв Landlord, власник друкарні в Австралії Юрій Марчук заснував у Черкаській області спаржеве виробництво «Садовод». Рослину вирощує на 8 га земель та продає ресторанним мережам і супермаркетам по всій Україні.

Поділися

Новини        11 січня 2018 13:24

Перспективні напрямки для агростартапу в Україні

Українські виробники все частіше переорієнтовуються чи починають з нуля виробництво нішевих культур. Повідомляє видання Mind. Найпопулярнішими у виробництві стали чотири агрокультури, які користуються найбільшим попитом у мешканців великих міст.

Згідно повідомленню, у виробництво незвичайних для України овочів, зелені, фруктів та спецій приходять як молодь, так і колишні топ-менеджери. Один з популярних виробництв, наразі є вирощування лохини. Ця ягода має багато переваг: термін її зберігання відносно довгий – до тижня, та добре піддається заморожуванню, не втрачаючи товарний вигляд та смакові якості, на відміну від полуниці.

«Минулого року в Україні зібрали понад 1300 тонн лохини. Це майже на 25% більше, ніж позаминулого року. Великі площі посадки ягоди у Житомирський, Волинській і Київській областях. Понад 85% лохини українського виробництва йде на експорт до Нідерландів, Польщі, Австрії і Великобританії, а також у Білорусь», – повідомляють там.

Також, за останні п’ять років збільшились в тричі площі під вирощування спаржі. ЇЇ купують ресторани, супермаркети та фермерські магазини.

«Минулого року Україна зібрала близько 120–150 тонн спаржі. Невеликі партії цього продукту поставляють до ресторанів і фермерських магазинів. Втім, основні покупці – це мережі супермаркетів. Спаржа, вирощена в Україні, вдвічі дешевша за імпортну. 450 г імпортної спаржі у роздробі продають за 170 грн, кілограм вирощеної в Україні коштує 180 грн», – йдеться у матеріалі.

Стрімко набирає обертів виробництво молодих паростків рослин віком від 7 до 14 днів – мікрогрін. Пророщують зазвичай люцерну, соняшник, горошок, броколі, цибулю, гірчицю, руколу та інші.

«Експерти навіть приблизно не можуть підрахувати обсяги ринку, оскільки він новий та нішевий для України. Замовляють зазвичай мережі супермаркетів і ресторани – переважно для прикраси страв. Вартість пророщених рослин – від 25 до 40 грн за 50-грамову упаковку», – запевнили в Mind.

Не бояться фермери експериментувати, за минулий рік майже три десятка господарств Херсонської області, в якості експерименту, висадили Crocus Sativus, чи Шафран посівний. З цієї рослини роблять найдорожчу в світі спецію. ЇЇ, як коштовності, фасують маленькими партіями та продаються кондитерським та ресторанам Києва, Харкова і Львова. ЇЇ ціна в Україні $5 за 1 гр. В ЄС ця спеція коштує вже 12-15 євро за 1 гр. Ціна цієї спеції, в залежності від якості, сягає і $65 за грам.

Поділися
Показати ще