Новини / Рослинництво     02 липня 2019 12:56

Чого чекають від кукурудзи американські фермери – моніторинг полів від Карен Браун

Аналітики збирають дані про стан посівів кукурудзи та сої у господарствах США. Порівняння з минулорічною картиною в окремих регіонах навіть шокує. Деякі виробники очікують, що цього року урожай кукурудзи буде нижчим від середнього на 15%.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Кукурудза та соя – дві основні культури в сільському господарстві США та дві ключові проблеми для американських фермерів у нинішньому сезоні.

Читайте: Вражаюче скорочення посівів сої у США: мінус 2 млн га проти прогнозу

За словами Карен Браун, вкрай несприятливі передумови для майбутнього врожаю кукурудзи спостерігаються у штаті Іллінойс. На фотографіях показана різниця висот рослин на полі, засіяному 18 травня, але яке наполовину пересівали через 15 днів.

«Більше шокує порівняння з минулим роком. Виробник очікує, що в цьому році врожай буде нижчим від середнього (–15%)», – пише Карен Браун.


Між тим, окремі поля сої в Південній Міннесоті виглядають краще, ніж рік тому. Карен публікує порівняльні фото ділянки, яку нинішнього року засіяли 14 травня. У цьому господарстві вихідні очікування врожаю соєвих бобів трохи вищі за середні.

А це 4 тижні сої в північно-східному районі штату Небраска. 25% поля було засіяно 16 травня, інші 75% – 7 червня. Поки що виробник очікує, що з цього поля він зможе отримати лише середній урожай.

Landlord раніше повідомляв про те, що наприкінці червня у США зійшло лише 71% сої. Стан посівів – найгірший за 27 років.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також