Новини / Технології     13 травня 2019 09:55

Поблизу Кам’янця-Подільського збудують СЕС потужністю 10 МВт

Нову сонячну електростанцію потужністю 10 МВт буде зведено за 40 км від Кам’янця-Подільського, у селищі Стара Ушиця. Веде будівництво компанія ТОВ «Еко-Фотуре», роботи планують завершити до початку осені.

Про це повідомляє ресурс elektrovesti.net.

Будівельні конструкції і системи кріплення для нової сонячної електростанції були спеціально розроблені з урахуванням вимог території.

Земельна ділянка, на якій розташовуватиметься СЕС (приблизно 10 га на південному схилі селища), використовуватися для сільського господарства не може – на цьому наголосили в Староушицькій ОТГ.

Читайте: Світу загрожує зникнення бананів. В усьому винні зміни клімату

З будівництвом станції у громаді покладають надії розвитку регіону – «наповнити бюджет громади і залучити потенційних інвесторів». За планами, уже восени нова СЕС розпочне виробляти електроенергію.

Звавдяки виробництву електроенергії з відновних джерел скорочуються викиди СО2, що є важливим кроком до запобігання змінам клімату.

Landlord раніше повідомляв про те, що вже запрацювала Кам’янець-Подільська СЕС на 63,8 МВт, друга за потужністю в Україні. СЕС розташована на території села Панівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Щорічне виробництво електроенергії нею становитиме 68,2 ГВт/год.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також