Новини / Технології     19 березня 2019 16:49

На Хмельниччині запрацювала друга за потужністю в Україні СЕС

Уже почала виробляти електроенергію Кам’янець-Подільська СЕС на 63,8 МВт, друга за потужністю в Україні. Передбачається, що вона постачатиме третину із 13 тис. домогосподарств у Кам’янець-Подільському і забезпечить скорочення викидів вуглекислого газу на 67 тис. т щорічно.

Про це повідомляє Бізнес-Цензор.

Нова СЕС розташована на території села Панівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Щорічне виробництво електроенергії нею становитиме 68,2 ГВт/год.

Читайте: Заяву про реєстрацію земельної ділянки можна подавати онлайн

Інвестували в будівництво СЕС група ICU і американський фонд VR Capital Group, загальний обсяг інвестицій становив близько $55 млн.

Найближчим часом ці компанії у партнерстві планують запустити СЕС на Херсонщині потужністю 35 МВт. Також на початковій стадії будівництва – кілька середніх за розмірами СЕС на Миколаївщині.

Скорочення викидів вуглекислого газу внаслідок впровадження виробництва електроенергії з відновних джерел – це значний крок до запобігання змінам клімату.

Як повідомляв Landlord, на Київщині, в м. Бориспіль, будуватимуть сонячну електростанцію, що матиме потужність до 5 МВт.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також