Новини    09 січня 2023 18:34

Агротрейд зумів забезпечити роботу Ворожбянського елеватора в умовах нестабільного електропостачання

Від одного генератора живиться все підприємство: сушарка, офіс, лабораторія тощо

Нині ворожбянський елеватор Групи “АГРОТРЕЙД” може повноцінно працювати навіть в умовах відключення світла. Це стало можливим завдяки генератору, який нещодавно встановлений на підприємстві. У компанії наголосили, що від одного генератора живиться все підприємство: сушарка, офіс, лабораторія тощо.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Нове обладнання вже себе виправдало! Під час відключення електроенергії наші співробітники змогли без проблем здійснити приймання сої та соняшника”, – зазначили у повідомленні.

Найближчим часом генератор з’явиться і на Гадяцькому елеваторі, що на Полтавщині.

Нагадаємо, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький зауважив, що собівартість виробництва робота підприємств с/г на генераторах зросте не більше, ніж на 5%.

Світовий банк у 2023 році надасть $50 млн для забезпечення українських елеваторів генераторами або котлами, зазначив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський під час пресбрифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...