Новини / Фінанси     18 жовтня 2022 09:14

Підприємці зможуть сплачувати податки через Приват24


Приват24 додав новий функціонал для підприємців – сплату єдиного податку та інших бюджетних платежів.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

За словами члена правління фінустанови Євгена Заграєва, така можливість з’явилася для всіх клієнтів ФОПів в оновленій версії найпопулярнішого в Україні мобільного додатку Приват24.

“Ми продовжуємо розвиток максимально зручного сервісу для малого бізнесу в Приват24 для фізичних осіб, – говорить Євген Заіграєв. – сьогодні ми зробили ще більш зручними бюджетні платежі прямо всередині звичного для всіх мобільного банку”.

Підприємцю для створення бюджетних платежів у Приват24 треба зайти в меню “Бізнес” → “Платіж до бюджету”, вибрати отримувача та номер рахунку одержувача. Далі в блоці “Дані платежу” треба обрати код сплати податку, вказати суму податку та рахунок, з якого будуть списані кошти. Після перевірки даних залишається підписати платіж за допомогою SmartID.

Нагадаємо, під час війни Ощадбанк та ПриватБанк розпочали надання безвідсоткових позик аграріям. У цілому за 2022-й рік станом 34 496 аграріїв залучили кредитів на 63 млрд 659 млн грн. З них під посівну кампанію до 1 червня – на суму 38 млрд 551 млн грн. З 1 червня до сьогодні – 25 млрд 108 млн грн.

Валерія Пепеля

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також