Новини    08 листопада 2023 19:57

Перший магазин H&M відкриють в Києві, ймовірно, вже 9 листопада

У магазині площею 3000 кв.м. відкриють усі відділи: одяг, аксесуари та товари для дому H&M Home

Шведський ритейлер H&M вперше після початку великої війни відкриє свій магазин у ТРЦ Lavina Mall у Києві 9 листопада, повідомляє liga.net.

Зазначається, у магазині площею 3000 кв.м. відкриють усі відділи: одяг, аксесуари та товари для дому H&M Home.

Зауважується, що саме у цьому ТРЦ у 2018 році відкрився перший в Україні магазин H&M.

Стосовно повернення до роботи магазинів бренду в інших торгових центрах поки невідомо. П’ять із шести магазинів розташовуються в київських ТРЦ Retroville, Lavina Mall, Respublika Park, Dream Town, River Mall.

Нагадаємо, компанія “Миронівський хлібопродукт” Юрія Косюка, один з найбільших аграрних холдингів України, збирається рефінансувати євробонди на суму $500 млн з погашенням у травні 2024 року, взявши кредит на суму до $400 млн.

З початку року майже 11 тисяч українських агропідприємств  одержали 54,6 мільярда гривень банківських кредитів на розвиток господарств. З них за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9” 8,5 тис. підприємств профінансовано на 32,3 мільярда гривень.

Агровиробники зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів на онлайн-платформі Державний аграрний реєстр.

Нещодавно Урядом було внесено зміни до програми “Доступні кредити 5-7-9”. Вони стосуються кредитування бізнесу на деокупованих територіях.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...