Новини / Політика     30 жовтня 2019 13:38

Парламентар-аграрій Володимир Тимофійчук забув, навіщо прийшов до влади ВІДЕО

Володимир Тимофійчук, обраний нардепом від Слуги народу по 89-му мажоритарному округу, раніше вирощував зернові, а тепер прийшов працювати у Верховну Раду. Проте парламентар нічого не може розповісти ані про власну передвиборну програму, ані про свої фермерські здобутки.

Про це повідомляє НВ.

Володимир Тимофійчук не зміг пояснити журналістці, завдяки чому він потрапив у список Слуги народу, з якою програмою йшов на вибори та зрештою просто втік від запитань.

Читайте: Малі фермери бояться працювати легально: Алекс Ліссітса про відкриття ринку землі

Депутат заявив, що його включили в команду за його професійні, тобто аграрні, навички, але при цьому нічого не зміг розповісти про свої фермерські здобутки. Вирощував зернові у себе вдома, у Снятинському та Коломийському районах – це все, що вдалося почути про його досягнення.

На запитання, як опинився в політиці, Володимир Тимофійчук відповів: «Допомагав президентові нашому». На здивування журналістки «Особисто Зеленському допомагали?» відповів ствердно – «Так».

Щодо передвиборної програми депутат підкреслив: «Законопроекти я не пропонував. Я нічого не обіцяю… Не обіцяв».

Landlord раніше повідомляв про те, що Ірина Паламар запропонувала Тарасові Висоцькому написати заяву на звільнення – через затримку зі скликанням комісії з питання розподілу державних дотацій.

Читайте також

Матеріали по темі