Новини / Політика     29 жовтня 2019 20:24

Паламар запропонувала Висоцькому написати заяву на звільнення

Українські фермери не можуть отримати держпідтримку, передбачену на галузь у 2019 році, через затримку зі скликанням комісії з питання розподілу державних дотацій. У зв’язку з цим голова АТУ Ірина Паламар гостро засудила бездіяльність Тараса Висоцького і запропонувала йому піти з посади.

Ірина Паламар повідомила, що комісія з розподілу державних дотацій мала зібратися ще у вересні, проте виділення держпідтримки відклали до грудня, оскільки в комісії бракує кворуму.

«Таким чином люди, які вклалися у виробництво і майже рік чекають на відшкодування коштів із держпідтримки, не можуть їх отримати», – підкреслила Ірина Паламар.

Голова АТУ вважає, що відповідальність за ситуацію, що склалася, несе заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, і закидає йому змову з олігархами.

Читайте: Що відбувається із сільгоспземлею на сході України – Тимофій Милованов

«Не може людина, яка не здатна навіть керувати комісією, зібрати кворум, керувати цілою галуззю! Не можна ставити людей, які некомпетентні, на такі високі посади! Безліч підприємств вклали кошти в розвиток, вони розраховували свої бюджети на довгий період з урахуванням компенсації, яку обіцяла держава, а цей новий некомпетентний чиновник, ставленик олігарха, не може зібрати комісію? Так, може, він навмисно не збирає кворум, аби потім ці всі кошти перерахувати олігарху? То краще нехай напише заяву про звільнення! Весь ринок його просить про це, і я особисто!» – заявила Ірина Паламар.

Landlord раніше повідомляв про те, що з приводу ситуації з виділенням держпідтримки фермерам Ірина Паламар гостро висловилася на засіданні аграрного комітету Верховної Ради. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також