Новини / Інвестиції / Фінанси     22 вересня 2022 10:04

Ощадбанк прокредитував Епіцентр на $50 млн: гроші підуть на елеватори

Заплановано завершення будівництва елеваторів у містах Шепетівка та Чотирбоки (Хмельницька область)

Ощадбанк надав ТОВ “Епіцентр К” нові кредити на загальну суму $50 млн. Кредитні кошти буде спрямовано на будівництво елеваторних комплексів для зберігання зернових та олійних культур і розвитку допоміжної інфраструктури, а також на будівництво і відкриття торговельних центрів, повідомила пресслужба банку.

Зокрема заплановано профінансувати завершення будівництва елеваторів у містах Шепетівка та Чотирбоки (Хмельницька область) потужністю 180 тис. тонн зберігання.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

“Фінансування будівництва елеваторів є вкрай важливим для забезпечення належного зберігання врожаю зернових, які є основою агробізнесу країни. Будівництво та відкриття нових торговельних центрів у свою чергу забезпечить створення нових робочих місць та задовольнить потребу в придбанні товарів широкого вжитку”, – йдеться у пресрелізі “Епіцентр К”.

ТОВ “Епіцентр К” створено у 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет у Києві у грудні того ж року. Станом на вересень 2022 року мережа налічує 72 ТЦ “Епіцентр” та гіпермаркетів “Нова лінія” в Україні. Аграрний підрозділ групи займається вирощуванням зернових, зернобобових та олійних культур, має насіннєвий завод, власні переробні, логістичні та елеваторні потужності. Земельний банк компанії об’єднує 167,2 тис. га в 5 регіонах України, а елеваторна мережа налічує 15 працюючих елеваторів із загальним обсягом зберігання близько 1,54 млн тонн. За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) та Тетяна Суржик (0,73%).

Ощадбанк засновано 1991 року. Його єдиним власником є держава.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

У 2021 році Європейський інвестиційний банк виділив групі компаній “Епіцентр К” кредит на суму $120 млн для розбудови сільськогосподарської інфраструктури по Україні.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також