Новини / Інтерв'ю     21 серпня 2020 15:20

Як врятувати посіви за допомогою позакореневого живлення рослин

Застосування листових добрив Розасоль, які ексклюзивно представлені в Україні компанією «Ерідон», дозволило СФГ «Поділля» підвищити врожайність гороху на 10 центнерів з гектару

В ексклюзивному інтерв’ю Landlord керівник розташованого у Хмельницькій області СФГ «Поділля» Андрій Сопрук розповів, що господарство тісно співпрацює з компанією «Ерідон». Поступовому поглибленню співпраці сприяють реальні результати застосування технологічних рішень «Ерідон».

«Раніше ми мали серйозні проблеми із захистом посівів, передусім озимої пшениці та соняшника. Доводилося витрачати кошти на оригінальні препарати, що істотно відбивалося на рентабельності вирощування. Після того, як ми почали застосовувати препарати лінійки IFAGRI, ми цілковито подолали усі проблеми», — розповідає Андрій Сопрук.

Так, на полях СФГ «Поділля» вносяться: гербіциди Тайгедер (пропізохлор, 720 г/л) на соняшнику в нормі 2–3 л/га, Дифлейм (2,4-Д-2-етилгексиловий ефір, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л) на озимій пшениці (0,4–0,6 л/га), Клетстар (клетодим, 120 г/л) на соняшнику та ріпаку тощо; фунгіциди Букат (тебуконазол, 500 г/л), а також Кларк (азоксистробін, 500 г/кг) і Вето (пропіконазол, 250 г/л). Ці препарати працюють швидко та якісно і до того ж є доступними по ціні.

Читайте: Як зібрати 70 центнерів пшениці з гектара в умовах дефіциту вологи

«Дуже добре показують себе ексклюзивні мікродобрива та стимулятори росту компанії «Ерідон». Хочу виділити препарат на основі гуматів Блек Джек. Цієї холодної весни ми рятували кукурудзу шляхом листового внесення карбаміду, гуматів та бельгійських позакореневих добрив Розасоль. Останній препарат ми взагалі використовуємо на всіх культурах», — ділиться керівник СФГ «Поділля».

В ефективності внесення Розасоль Андрій Сопрук переконався ще минулого року, коли здійснив масштабний експеримент, засіявши два поля гороху по 40 га за однаковою технологією. На полі, де було внесено 3 кг/га Розасоль 18:18:18+МЕ у результаті зібрали на тонну врожаю більше!

До складу цього листового добрива, окрім доступних азоту, фосфору та калію, входить цілий набір мікроелементів: бор, мідь, залізо, сірка, марганець, цинк.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, чому керівник СФГ «Поділля» Андрій Сопрук вирішив стати пілотом та мріє про відновлення аеропорту в Хмельницькому.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також