Новини / Логістика     11 грудня 2018 12:01

Антверпенський порт співпрацюватиме з АМПУ: SWOT-аналіз, тренінги, інвестиції

АМПУ та Порт Антверпен Інтернешнл/APEC домовилися про співпрацю з питань консультування бельгійськими експертами українських морських портів та залучення інвестицій в їх розвиток у подальшому.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України.

Компанії підписали меморандум про співробітництво, і вже на цьому тижні стартуватимуть тренінги для працівників АМПУ, на яких бельгійські партнери консультуватимуть українців за напрямами «ціноутворення на послуги в портах, роботи в рамках моделі порт-лендлорд, реалізації концесійних проектів, а також щодо особливостей взаємодії екологічних служб у порту», – повідомив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Читайте: Український аграрний сектор під час світової економічної кризи не постраждає – Устенко

Фахівці Порт Антверпен Інтернешнл проведуть SWOT-аналіз ситуації в морських портах України та розроблять проекти з розвитку портової інфраструктури країни. У подальшому бельгійська компанія розглядає можливість інвестування в ці проекти.

Landlord раніше повідомляв про те, що хоча за останні 5 років порти Азову зменшили обсяги перевалки вантажів майже вдвічі, сьогодні за умови безперешкодного пропуску суден через Керченську протоку вони можуть наростити потужності на 800 тис. т у рік.

Фото: АМПУ

Читайте також